Quote (-joey- @ Jul 22 2022 08:30am)
A piros adat az, amit a kormány behazudott, hogy Magyarországon kívül ennyit kell fizetni (piaci ár).
Míg a valóságban mindenhol vannak támogatások.
Eleve wtf piaci ár? Az max az amit importálsz, hát minden országban másra jön ki, attól függően hol mennyibe kerül előállitani az áramot, jórészt te csinálod magadnak.