d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1138713881389139013911468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 21 2022 03:02am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 21 2022 10:45am)
https://www.origo.hu/itthon/20220721-napi-balfekhol-wolt-hol-nem-wolt.html

xDDDDDDDDDDDDDDD
hat de a fidesz + nav engedte evekig, es szart barmit is tenni ellene, mki tudta, hogy a futarok igy dolgoznak lel

es ha mar itt tartunk, akkor a taxis is adocsalo


Most a futárok ellen hergelnek a nyomorék férgek.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 22 2022 12:24am
Quote (-joey- @ Jul 21 2022 12:44pm)


Most az aramra nem 70 ft korul mondtak?
Honnan jon ez a 242

Mvm oldalan a legnagyobb szam amit talaltam az 50ft/kwh
De most mar nem ertem mi tortenik

This post was edited by Antarai on Jul 22 2022 12:28am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 22 2022 12:30am
Quote (Antarai @ Jul 22 2022 08:24am)
Most az aramra nem 70 ft korul mondtak?
Honnan jon ez a 242

Mvm oldalan a legnagyobb szam amit talaltam az 50ft/kwh
De most mar nem ertem mi tortenik


A piros adat az, amit a kormány behazudott, hogy Magyarországon kívül ennyit kell fizetni (piaci ár).
Míg a valóságban mindenhol vannak támogatások.
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 22 2022 12:32am
Quote (-joey- @ Jul 22 2022 08:30am)
A piros adat az, amit a kormány behazudott, hogy Magyarországon kívül ennyit kell fizetni (piaci ár).
Míg a valóságban mindenhol vannak támogatások.


Jaaa, vilagos
Sorry, meg koran van
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 22 2022 01:49am
https://kiszamolo.hu/itt-vannak-az-uj-rezsiarak-indulhat-a-roham-a-futoklimakert/

Hőszivattyúsok jártak jól (H-tarifa), illetve akik árammal fűtenek, sokkal kevésbé szívnak, mint a gázzal fűtők.
Távhősök nem érintettek.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 22 2022 02:14am
ez jó amúgy https://www.money.hu/rezsi-kalkulator
megírtam excelben is, és matchel rá
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 22 2022 02:24am
Quote (-joey- @ Jul 22 2022 08:30am)
A piros adat az, amit a kormány behazudott, hogy Magyarországon kívül ennyit kell fizetni (piaci ár).
Míg a valóságban mindenhol vannak támogatások.


Eleve wtf piaci ár? Az max az amit importálsz, hát minden országban másra jön ki, attól függően hol mennyibe kerül előállitani az áramot, jórészt te csinálod magadnak.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138713881389139013911468Next
Add Reply New Topic New Poll