Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:40)
gondoltam ha mar elkezdtuk kajnit quoteolni folytatom de te meg ehhez is hulye vagy
ne haragudj...
kajniból hun-1 -en láttam egy keveset, de általában east-en játszottam és amikor itt sztár volt, akkor sem vettem részt a történetben és nem tudtam asszociálni.
(persze ha a hun-1 -es KAJNISTA-ról beszélünk. ha nem, akkor ötletem nincs.)