d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1138713881389139013912492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 01:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:32)
nem csak tenyt kozoltem


esetleg te indukalod ezt a folyamatot?
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:33pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:32)
nem csak tenyt kozoltem


értem.


nem tudod, hogy miből maradtál ki.


téged így, kb. lesajnállak.
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2012 01:34pm
Quote (GoreKnight9 @ Sep 19 2012 08:26pm)
gondolhatod hany embert erdekelt volna


shiet nigga azt írta, hogy úgy nézett ki mint a lil b klipbe a picsa, lemme clap em cheeks stb.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:34pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:33)
értem.


nem tudod, hogy miből maradtál ki.


téged így, kb. lesajnállak.


Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:37pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:34)
Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...


óóó. te megaszontad.
:DDDDDDDDDD


on:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 01:39pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:37)
óóó. te megaszontad.
:DDDDDDDDDD


on:
http://i.imgur.com/cFbgE.jpg


ez ugyan olyan off, mint az összes postod a fórumon
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:40pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:37)
óóó. te megaszontad.
:DDDDDDDDDD


on:
http://i.imgur.com/cFbgE.jpg


gondoltam ha mar elkezdtuk kajnit quoteolni folytatom de te meg ehhez is hulye vagy
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Sep 19 2012 01:44pm
Quote (Nerz8 @ 19 Sep 2012 13:45)
http://i.imgur.com/1cfvI.gif

http://i.imgur.com/lVInF.gif

http://i.imgur.com/0miN3.jpg


ezeken jot nevettem :d
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:45pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:40)
gondoltam ha mar elkezdtuk kajnit quoteolni folytatom de te meg ehhez is hulye vagy


ne haragudj...
kajniból hun-1 -en láttam egy keveset, de általában east-en játszottam és amikor itt sztár volt, akkor sem vettem részt a történetben és nem tudtam asszociálni.

(persze ha a hun-1 -es KAJNISTA-ról beszélünk. ha nem, akkor ötletem nincs.)
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 19 2012 03:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138713881389139013912492Next
Add Reply New Topic New Poll