Quote (iFeelAlone @ May 29 2012 05:45pm)
de ezt már mondtam, én ezzel kelek reggel 9kor és ezzel fekszem éjjel 2kor.
én meg mfelek.
de nem hiszem el, hogy ennyi balfasz van ahban
tegnap én is egésznap ott basztam a rezet, és kb 2 item volt amit megvettem volna, de hát ofc bid failed meg etc, kurva anyád blizz.