d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1138713881389139013914114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 11:33am
Quote (sylke @ 29 May 2012 19:31)
meg még mf is van rajta
mégjo, hogy barbnak tökjo lenne
direkt szopat a játék :(


a termeszet igy buntet, amiert nem adsz eleg tiszteletet a faknak.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 11:34am
Quote (sylke @ May 29 2012 07:31pm)
meg még mf is van rajta
mégjo, hogy barbnak tökjo lenne
direkt szopat a játék :(


csak nem sirnek
en ahhoz kepest amennyit farmolok egyaltalan nem estek jo cuccok
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2012 11:37am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 19:34)
csak nem sirnek
en ahhoz kepest amennyit farmolok egyaltalan nem estek jo cuccok


nembaj, a lényeg, hogy szil jól érzi magát

220as vérnyomással, vicsorogva tolja a gémet 24/7 :thumbsup:
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 11:39am
Quote (bajcli @ May 29 2012 05:37pm)
nembaj, a lényeg, hogy szil jól érzi magát

220as vérnyomással, vicsorogva tolja a gémet 24/7 :thumbsup:


wowot is igy toltam.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 29 2012 11:39am
Quote (sylke @ 29 May 2012 19:39)
wowot is igy toltam.


csak magek ellen az arénát
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 11:41am
Quote (bajcli @ May 29 2012 05:39pm)
csak magek ellen az arénát


mondjuk itt is csak ifeel meg rezs droppjaitol kapok agyvérzést
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 11:44am
Quote (sylke @ May 29 2012 06:41pm)
mondjuk itt is csak ifeel meg rezs droppjaitol kapok agyvérzést


MOST MÉR

Csak az első pár napban esett néhány set/legendary item, aztán azóta csak ez a kesztyű amit eladtam egy kevéske goldért. 8~d
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 29 2012 11:45am
Quote (sylke @ May 29 2012 06:41pm)
mondjuk itt is csak ifeel meg rezs droppjaitol kapok agyvérzést


de ezt már mondtam, én ezzel kelek reggel 9kor és ezzel fekszem éjjel 2kor.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 29 2012 11:46am
Quote (bajcli @ 29 May 2012 19:37)
nembaj, a lényeg, hogy szil jól érzi magát

220as vérnyomással, vicsorogva tolja a gémet 24/7 :thumbsup:


ha benézel sc topikba, ez cpt-nél mindennapos
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 11:47am
Quote (iFeelAlone @ May 29 2012 05:45pm)
de ezt már mondtam, én ezzel kelek reggel 9kor és ezzel fekszem éjjel 2kor.


én meg mfelek.
de nem hiszem el, hogy ennyi balfasz van ahban
tegnap én is egésznap ott basztam a rezet, és kb 2 item volt amit megvettem volna, de hát ofc bid failed meg etc, kurva anyád blizz.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138713881389139013914114Next
Closed New Topic New Poll