d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1138613871388138913902492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Sep 19 2012 05:46am
Quote (szabika @ 18 Sep 2012 18:00)
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/601363_389904967744909_29391500_n.jpg

2. nagyon ott van :DD


dat dere link
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 12:37pm
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2012 12:44pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 07:37pm)
http://www.youtube.com/watch?v=7OMMMOn-e2Y


a exedről postold a képet inkább bazdmeg
Member
Posts: 37,908
Joined: Apr 28 2009
Gold: 0.02
Sep 19 2012 12:55pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 20:37)
http://www.youtube.com/watch?v=7OMMMOn-e2Y


mi a fasz :DD
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 19 2012 01:23pm
Quote (Nerz8 @ 19 Sep 2012 12:45)
http://i.imgur.com/1cfvI.gif

http://i.imgur.com/lVInF.gif



TAMÁS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:25pm
Quote (daneeka10 @ 19 Sep 2012 20:44)
a exedről postold a képet inkább bazdmeg


ne is mondjad... kitöröltem az összeset így... ~~ majd 2,5 év különlét után. megbántam. pedig lett volna material a jsp-re.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:26pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:25)
ne is mondjad... kitöröltem az összeset így... ~~ majd 2,5 év különlét után. megbántam. pedig lett volna material a jsp-re.


gondolhatod hany embert erdekelt volna
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Sep 19 2012 01:29pm
Quote (GoreKnight9 @ 19 Sep 2012 21:26)
gondolhatod hany embert erdekelt volna


:O
bánc, paraszt, bánc?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 19 2012 01:32pm
Quote (TassassinHc @ 19 Sep 2012 21:29)
:O
bánc, paraszt, bánc?


nem csak tenyt kozoltem
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Sep 19 2012 01:33pm
Quote (TassassinHc @ Sep 19 2012 07:29pm)
:O
bánc, paraszt, bánc?


>implying ennek a nyomoréknak valaha is volt barátja/barátnője
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138613871388138913902492Next
Add Reply New Topic New Poll