Quote (-joey- @ 20 Jul 2022 09:12)
Ma jön hozzánk a Vitézy, hogy tájékoztasson minket arról, hogy kivégzik a cégünket és beolvasztanak minket (már akit nem rúgnak ki) egy ilyen nemzeti közlekedésszervező faszomba, ahol ő lesz majd a kiskirály.

ez?
a mi cégünket is úgy baszták meg 10 éve, hogy
- software oldalról mindenféle pályázat nélkül kiválasztottak a sok szolgáltatóból egyet (akik nem mi voltunk),
- intézményi oldalról meg kitalálták h akkor mostantól KLIK lesz, és a többinek szevasz (mi a fővárosi nonprofitnak csináltuk/árultuk a cuccost)
és akármennyire is értem, hogy a unified olcsóbb, stb., mi bazdmeg 2 nullával kevesebbért objektíven összehasonlíthatatlanul jobbat csináltunk
majd followupold h mit baromkodtak szét ott is