d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138513861387138813891887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2012 10:04am
Quote (Senee @ Sep 10 2012 02:31pm)
na hát ez már végképp vicces lenne mondjuk
állandóan könnyítenek a játékon meg egyszerűsítik. cata elején csak a golyókat/nyilakat vették ki a játékból, már reliced se lehet meg vagy bow vagy melee van nálad.. nekem komolyan sokkal jobban tetszett, hogy a mérnökökkel csináltattam fasza durranóstöltényt ami többet sebez és azt használtam a sima helyett amit boltban lehet venni
végén tényleg az lesz, hogy fogod kijelölöd mi kell azt instant lvl90 mert lol LEVELINGEZNI...TÖK UNALMAS..


Ez meg a másik, hogy semmi mást nem csinálnak egyesek csak dungeonfinder
Minap lvl78on bent volt egy lvl80as a csapatban halls of lightning, kérdezik tőle minek runolja még ezt 80on elkezdi mert cata dungeonba nem mehet az ilvl miatt, tul alacsony
Aztán mondják neki menjen hyjalba elkezdi az hol van

meg amúgy is az xp is olyan gyorsan jön már questelés közben még ha heirloom sincs rajtad akkor is.. régen sokkal lassabban jött



már szarrá retardítják az egész játékot de még mindig azt mondják egyesek hogy jajj hosszu meg jajj unalmas meg egyszerüsiteni kell

szerintem meg pont hogy olyanokat kéne kitalálni mint a töltény is volt, hogy a mérnökök csinálhassák a vadászoknak a golyókat, nyilakat


meg lol ez is hogy kiszedték a rogue poisonkereskedőjét
én tök élveztem, hogy mentem stormwindben arra a kis térre ahova ilyen szük sikátor vezet, old townban, hogy vegyek mérget a pengéimre.. most meg már a semmiből, skillből bassza rá azt is


most ezt vki el fogja amugy olvasni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 02:33pm
Quote (sylke @ Sep 10 2012 04:04pm)
most ezt vki el fogja amugy olvasni?


van pure paracetamolom, kérsz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2012 02:38pm
Quote (Senee @ 10 Sep 2012 22:33)
van pure paracetamolom, kérsz


szeretlek
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 10 2012 07:07pm
tetszenek a pala talentek :x
meg skillek

This post was edited by sylke on Sep 10 2012 07:07pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 11 2012 08:05am
belogolok, dc, logolnék vissza, outland is offline
ok, akkor megyek tanulok lolrofl
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 11 2012 08:15am
Na, most ha szilnek felment a vov, kiprobalhatnank a vorgemeket
Mondjuk en ma abszolut nem vagyok, holnap igy este, csutortokon meg lehet, hogy lofasz dolgom nem lesz, es akkor sokat
Kinek mikor jo?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 11 2012 08:16am
Quote (bajcli @ 11 Sep 2012 16:15)
Na, most ha szilnek felment a vov, kiprobalhatnank a vorgemeket
Mondjuk en ma abszolut nem vagyok, holnap igy este, csutortokon meg lehet, hogy lofasz dolgom nem lesz, es akkor sokat
Kinek mikor jo?


nekem barmikor, se eletem se dolgom keke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 11 2012 08:40am
Quote (bajcli @ Sep 11 2012 02:15pm)
Na, most ha szilnek felment a vov, kiprobalhatnank a vorgemeket
Mondjuk en ma abszolut nem vagyok, holnap igy este, csutortokon meg lehet, hogy lofasz dolgom nem lesz, es akkor sokat
Kinek mikor jo?


Quote (Cpt_Ghost @ Sep 11 2012 02:16pm)
nekem barmikor, se eletem se dolgom keke


ez
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 11 2012 08:55am
Quote (sylke @ 11 Sep 2012 16:40)
ez


Akkor mondjuk holnap 8, ha Adamnak is jo
Inb4 jo, csak nem megy crossrealm az a szar (rakeresgeltem, elvileg kene)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 11 2012 09:10am
Quote (bajcli @ 11 Sep 2012 16:55)
Akkor mondjuk holnap 8, ha Adamnak is jo
Inb4 jo, csak nem megy crossrealm az a szar (rakeresgeltem, elvileg kene)


akkor majd leszek freekill a samanommal, ha nagyon muszaj
:'d
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138513861387138813891887Next
Add Reply New Topic New Poll