d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138413851386138713881887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2012 11:09am
na balycli majd irj valamikor ha akartok háborújátékozni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 9 2012 11:16am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Sep 2012 19:09)
na balycli majd irj valamikor ha akartok háborújátékozni


Mer megy xrealm?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2012 11:18am
Quote (bajcli @ 9 Sep 2012 19:16)
Mer megy xrealm?


team nem kell hozzá csak grp, úgyhogy sztem müködik, de próbáljuk ki, aztán max nem müködik :d
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 9 2012 11:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Sep 2012 19:18)
team nem kell hozzá csak grp, úgyhogy sztem müködik, de próbáljuk ki, aztán max nem müködik :d


...
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 10 2012 07:42am
az hogy a faszban van,hogy lvl12es herbalismel is tudok szedni mageroyalt,briathornt meg minden lofaszt? nem tudoim annak van-e köze hozzá a hogy az allis druidomnak 150+ a herbalismjez a hordás kiskarimnak,meg még csak épphogy 10,de erről nem olvastam semmit sehol,hogy lenne köze egymáshoz.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2012 07:43am
Quote (H4xooR @ 10 Sep 2012 15:42)
az hogy a faszban van,hogy lvl12es herbalismel is tudok szedni mageroyalt,briathornt meg minden lofaszt? nem tudoim annak van-e  köze hozzá a hogy az allis druidomnak 150+ a herbalismjez a hordás kiskarimnak,meg még csak épphogy 10,de erről nem olvastam semmit sehol,hogy lenne köze egymáshoz.


99%, hogy bug
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 10 2012 07:49am
Quote (bajcli @ 10 Sep 2012 15:43)
99%, hogy bug


beszólt nekem egy druid, mert lokkal elvittem az intcrithites cloth gatyát :(
aztán mondtam hogy ha druid lennék leathert hordanék és erre kickeltek
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 10 2012 07:54am
Quote (bajcli @ 10 Sep 2012 15:43)
99%, hogy bug


akkor gyorsan felhuzom a herbalismet,míg tart. infinite skillup. inb4 rollbackelik majd a gecibe,ha fixálják
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 10 2012 08:00am
Quote (dihep @ 10 Sep 2012 15:49)
beszólt nekem egy druid, mert lokkal elvittem az intcrithites cloth gatyát :(
aztán mondtam hogy ha druid lennék leathert hordanék és erre kickeltek


Dungeon finderen nevelkedett kozosseg/10
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 08:31am
Quote (H4xooR @ Sep 10 2012 01:42pm)
az hogy a faszban van,hogy lvl12es herbalismel is tudok szedni mageroyalt,briathornt meg minden lofaszt? nem tudoim annak van-e  köze hozzá a hogy az allis druidomnak 150+ a herbalismjez a hordás kiskarimnak,meg még csak épphogy 10,de erről nem olvastam semmit sehol,hogy lenne köze egymáshoz.

na hát ez már végképp vicces lenne mondjuk
állandóan könnyítenek a játékon meg egyszerűsítik. cata elején csak a golyókat/nyilakat vették ki a játékból, már reliced se lehet meg vagy bow vagy melee van nálad.. nekem komolyan sokkal jobban tetszett, hogy a mérnökökkel csináltattam fasza durranóstöltényt ami többet sebez és azt használtam a sima helyett amit boltban lehet venni
végén tényleg az lesz, hogy fogod kijelölöd mi kell azt instant lvl90 mert lol LEVELINGEZNI...TÖK UNALMAS..

Quote (bajcli @ Sep 10 2012 02:00pm)
Dungeon finderen nevelkedett kozosseg/10

Ez meg a másik, hogy semmi mást nem csinálnak egyesek csak dungeonfinder
Minap lvl78on bent volt egy lvl80as a csapatban halls of lightning, kérdezik tőle minek runolja még ezt 80on elkezdi mert cata dungeonba nem mehet az ilvl miatt, tul alacsony
Aztán mondják neki menjen hyjalba elkezdi az hol van

meg amúgy is az xp is olyan gyorsan jön már questelés közben még ha heirloom sincs rajtad akkor is.. régen sokkal lassabban jött



már szarrá retardítják az egész játékot de még mindig azt mondják egyesek hogy jajj hosszu meg jajj unalmas meg egyszerüsiteni kell

szerintem meg pont hogy olyanokat kéne kitalálni mint a töltény is volt, hogy a mérnökök csinálhassák a vadászoknak a golyókat, nyilakat


meg lol ez is hogy kiszedték a rogue poisonkereskedőjét
én tök élveztem, hogy mentem stormwindben arra a kis térre ahova ilyen szük sikátor vezet, old townban, hogy vegyek mérget a pengéimre.. most meg már a semmiből, skillből bassza rá azt is
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138413851386138713881887Next
Add Reply New Topic New Poll