d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1138313841385138613871468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 18 2022 01:19am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 18 2022 09:00am)
Mi garantalja hogy a következö generacios nyuggerek nem lesznek fideszesek?


A fidesz
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 18 2022 02:47am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 18 2022 09:00am)
Mi garantalja hogy a következö generacios nyuggerek nem lesznek fideszesek?


A kormány intézkedései.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 18 2022 03:38am
https://www.facebook.com/jamborandrasoldala/videos/759617828571899

Mondom én, hogy buzik lettek a rendőrök.
300 rendőr vs 200 maradék tüntető.
Sokkoló használat.

A kedvencem, amikor a nyugdíjas mami megszakérti a dolgokat "miért nem dolgoznak ahelyett, hogy tüntetnek".

This post was edited by -joey- on Jul 18 2022 03:41am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 18 2022 03:51am
Quote (-joey- @ 18 Jul 2022 11:38)
https://www.facebook.com/jamborandrasoldala/videos/759617828571899

Mondom én, hogy buzik lettek a rendőrök.
300 rendőr vs 200 maradék tüntető.
Sokkoló használat.

A kedvencem, amikor a nyugdíjas mami megszakérti a dolgokat "miért nem dolgoznak ahelyett, hogy tüntetnek".


de a blaha aluljaro meg napkozben is total eletveszely, ott miert nincs par rendor? de ez kb 1 orsvezerre is igaz lassan
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 18 2022 05:24am
Nem mintha bármi értelme lett volna sajnos, azon kivul h a megelhetesi politikusok kimehettek piocaskodni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 18 2022 05:26am
Quote (Fej @ Jul 18 2022 01:24pm)
Nem mintha bármi értelme lett volna sajnos, azon kivul h a megelhetesi politikusok kimehettek piocaskodni


Addig tényleg nincs értelme, amíg a fidesz-hívők nem háborodnak fel.
Mert amíg a hívek szerint minden rendben, addig a többi ember bármit tesz vagy mond, csak egy baloldali, hazaáruló, büdös libsi lesz.

Amúgy egyre jobban gyűlölöm azokat, akik a fideszre szavaztak. :(

This post was edited by -joey- on Jul 18 2022 05:27am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 18 2022 06:22am
Quote (-joey- @ Jul 18 2022 01:26pm)
Addig tényleg nincs értelme, amíg a fidesz-hívők nem háborodnak fel.
Mert amíg a hívek szerint minden rendben, addig a többi ember bármit tesz vagy mond, csak egy baloldali, hazaáruló, büdös libsi lesz.

Amúgy egyre jobban gyűlölöm azokat, akik a fideszre szavaztak. :(


en a fideszre szavaztam hi
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 18 2022 06:34am
Quote (-joey- @ Jul 18 2022 01:26pm)
Addig tényleg nincs értelme, amíg a fidesz-hívők nem háborodnak fel.
Mert amíg a hívek szerint minden rendben, addig a többi ember bármit tesz vagy mond, csak egy baloldali, hazaáruló, büdös libsi lesz.

Amúgy egyre jobban gyűlölöm azokat, akik a fideszre szavaztak. :(


De ez most csak erint fidesz szavazokat is
Vagy minden fidesz szavazo nyugdijas / segelyen elo lenne?

Bar ez sokmindent megmagyarazna

This post was edited by Antarai on Jul 18 2022 06:35am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 18 2022 06:37am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jul 18 2022 02:22pm)
en a fideszre szavaztam hi


negyesen olvastad hogy mennyire based orban?))
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 18 2022 06:41am
Quote (Antarai @ Jul 18 2022 02:34pm)
De ez most csak erint fidesz szavazokat is
Vagy minden fidesz szavazo nyugdijas / segelyen elo lenne?

Bar ez sokmindent megmagyarazna



Már dolgoznak azon hogy kivételeket írjanak, gondolom valahogy megkeresik hogy miként szívhatnak a városi, kevésbé fideszes emberek többet

ja én a rezsiemelésről beszélek

a Katások közt elhanyagolható a fideszes, ezt már rég kimérték

This post was edited by anyd on Jul 18 2022 06:41am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138313841385138613871468Next
Add Reply New Topic New Poll