Quote (Fej @ Jul 18 2022 01:24pm)
Nem mintha bármi értelme lett volna sajnos, azon kivul h a megelhetesi politikusok kimehettek piocaskodni
Addig tényleg nincs értelme, amíg a fidesz-hívők nem háborodnak fel.
Mert amíg a hívek szerint minden rendben, addig a többi ember bármit tesz vagy mond, csak egy baloldali, hazaáruló, büdös libsi lesz.
Amúgy egyre jobban gyűlölöm azokat, akik a fideszre szavaztak.
This post was edited by -joey- on Jul 18 2022 05:27am