Quote (iceblade777 @ Sep 17 2012 06:53pm)
szép kis gyerekműsör, nálunk nem voltak ilyenek :\ xD
http://www.youtube.com/watch?v=lzFVLCbhoB4
viszont volt helyette az a műsor, már nem emlékszem mi volt a címe, 2 faszi gitározott benne, körülöttük gyerekek és arra emlékszem, hogy az volt az énekben, hogy "...tán a bandi?! neeeem" "....tán a pisti?! neeem"....
mi volt a címe