d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138313841385138613871887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2012 08:50am
Quote (bajcli @ Sep 7 2012 02:48pm)
Folytatja onnan, ahol szakadt, nem?


yy, de 2 perc után megint megszakad a net
kezd kicsit felbaszni
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 7 2012 08:50am
Quote (sylke @ 7 Sep 2012 16:50)
yy, de 2 perc után megint megszakad a net
kezd kicsit felbaszni


Np, jovo hetre lejon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2012 08:53am
Quote (bajcli @ Sep 7 2012 02:50pm)
Np, jovo hetre lejon


ja, legalább megvan hogy mit fogok csinálni egész hétvégén
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 9 2012 05:40am
Quote (sylke @ 7 Sep 2012 16:53)
ja, legalább megvan hogy mit fogok csinálni egész hétvégén


Na, hogy all a wowod MI
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 9 2012 05:42am
Quote (bajcli @ Sep 9 2012 11:40am)
Na, hogy all a wowod MI


laptopon vagyok, de amikor utoljára néztem ilyen 20%on volt, nemrég kapcsoltam be
de lassan kezdek agyvérzést kapni attol, hogy fél oránként ujra kell inditani, ráadásul még lassan is jön
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2012 05:46am
húzza mostmár a faszára a blizzardot az isten, nem igaz hogy két kattintást nem képesek megcsinálni már négy napja, hogy tudjak játszani.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 9 2012 07:55am
Tenyleg, Levike, veled is tolhatnank wargameket for the lulz (mar igy egymas kozott, de akar trades randomok ellen is)
Ha lesz szil es/vagy dihepnek meglesz a holy gearja, mar tudnank Adammal ilyen 2v2-ket tolni
Nekemis van vagy 4 karim gearelve, healalni is tudok akar, etc
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2012 08:03am
Quote (bajcli @ 9 Sep 2012 15:55)
Tenyleg, Levike, veled is tolhatnank wargameket for the lulz (mar igy egymas kozott, de akar trades randomok ellen is)
Ha lesz szil es/vagy dihepnek meglesz a holy gearja, mar tudnank Adammal ilyen 2v2-ket tolni
Nekemis van vagy 4 karim gearelve, healalni is tudok akar, etc


outlanden van minden karakterem, igy is tudunk jaccani? mert en benne lennek, ugyis arenazni akarok, csak most nincs szezon.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 9 2012 08:14am
Quote (Cpt_Ghost @ 9 Sep 2012 16:03)
outlanden van minden karakterem, igy is tudunk jaccani? mert en benne lennek, ugyis arenazni akarok, csak most nincs szezon.


Ja, aszittem warri meg saman meg itt
Nem hiszem, h crossrealm mukodik, de majd max kiprobaljuk aztan kiderul
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 9 2012 08:27am
Quote (bajcli @ 9 Sep 2012 16:14)
Ja, aszittem warri meg saman meg itt
Nem hiszem, h crossrealm mukodik, de majd max kiprobaljuk aztan kiderul


a saman meg ott van ravencresten de azzal nem nagyon akarok jatszani szerintem :c
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138313841385138613871887Next
Add Reply New Topic New Poll