Quote (bajcli @ 9 Sep 2012 15:55)
Tenyleg, Levike, veled is tolhatnank wargameket for the lulz (mar igy egymas kozott, de akar trades randomok ellen is)
Ha lesz szil es/vagy dihepnek meglesz a holy gearja, mar tudnank Adammal ilyen 2v2-ket tolni
Nekemis van vagy 4 karim gearelve, healalni is tudok akar, etc
outlanden van minden karakterem, igy is tudunk jaccani? mert en benne lennek, ugyis arenazni akarok, csak most nincs szezon.