d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138213831384138513861887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 4 2012 05:28pm
Quote (bajcli @ 5 Sep 2012 01:27)
msbt pedig zabálja a resourceot meg a sávszélt is!


kenytelen voltam, default igy szetspameli kozepen a karit es fost nem latsz : (
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2012 11:12am
meg akarom csinálni a share the love-ot de nincs kivel :(
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 5 2012 11:20am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 5 2012 05:12pm)
meg akarom csinálni a share the love-ot de nincs kivel :(


??
az februári event nem?


vagy a dungeonos izéra gondolsz??
én segitek szivesen ha még ravencrest allin vagy

This post was edited by Senee on Sep 5 2012 11:20am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2012 11:21am
Quote (Senee @ 5 Sep 2012 19:20)
??
az februári event nem?


vagy a dungeonos izéra gondolsz??
én segitek szivesen ha még ravencrest allin vagy


krosszrilm is lehet csinálni
gyere!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2012 04:51am
http://i45.tinypic.com/mh60.jpg
sikerült minden szart le
irtani
igy pont lett annyi hely a gépen, hogy le tudjam szedni a wowot :3
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 7 2012 05:13am
Quote (sylke @ 7 Sep 2012 12:51)
http://i45.tinypic.com/mh60.jpg
sikerült minden szart le
irtani
igy pont lett annyi hely a gépen, hogy le tudjam szedni a wowot :3


Vatkan

Kar, hogy mountfarmolason kivul atm sok ertelmeset nem lehet csinalni
Mondjuk tolhatnank wargameket, vagy bgzhetunk

Ja, tudom szolozni kael'thast (lehet, eddig is tudtam volna, csak basztam ra), ugyhogy most jol kifarmplom ashes of al'art!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2012 05:14am
Quote (bajcli @ Sep 7 2012 11:13am)
Vatkan

Kar, hogy mountfarmolason kivul atm sok ertelmeset nem lehet csinalni
Mondjuk tolhatnank wargameket, vagy bgzhetunk

Ja, tudom szolozni kael'thast (lehet, eddig is tudtam volna, csak basztam ra), ugyhogy most jol kifarmplom ashes of al'art!


6%
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
Sep 7 2012 05:36am
Quote (bajcli @ 5 Sep 2012 00:52)
http://3.imgland.net/P1L5hLP.png

ezt a screent most látom először wowban.



Én több ilyet láttam, mint nem ilyet.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 7 2012 07:56am
Quote (sylke @ Sep 7 2012 11:14am)
6%


9% után megszakad a net.
egyfolytában
t-home te állat
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 7 2012 08:48am
Quote (sylke @ 7 Sep 2012 15:56)
9% után megszakad a net.
egyfolytában
t-home te állat


Folytatja onnan, ahol szakadt, nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138213831384138513861887Next
Add Reply New Topic New Poll