Quote (tevetava @ May 29 2012 03:57pm)
szegény syl
én csak starterrel játszok, de még így sincs sokkal több pénze nálam

(no offense, azért van a hug)
azért már igyis összejött egy 10 millio gold kb
csak én a karira költöttem, nem ugy mint rici, aki egy tescos 30k goldos fegyoval rohangál, mert annyira zsido hogy a 20 milliobol nem tud rászánni kettöt fegyora