d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138113821383138413851887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 3 2012 10:33am
rugóval 40+ napon keresztül farmoltam anzut minden nap,mire dobta a mountot,druiddal 2. alkalommal meglett. gg
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 4 2012 01:55pm



This post was edited by bajcli on Sep 4 2012 01:56pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 4 2012 01:59pm
Quote (bajcli @ Sep 4 2012 07:55pm)
http://4.imgland.net/90bQEnl.png
http://2.imgland.net/7or6tfu.png


:DDD
hiányoznak az ilyen geciokos emberek
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Sep 4 2012 02:41pm
Quote (bajcli @ 4 Sep 2012 20:55)
http://4.imgland.net/90bQEnl.png
http://2.imgland.net/7or6tfu.png


yeah bajcli it shoes how much u are lazy
fucking noob
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 4 2012 02:45pm
Quote (Moonflow @ 4 Sep 2012 22:41)
yeah bajcli it shoes how much u are lazy
fucking noob


azt pont a dknak írták, noob
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Sep 4 2012 02:54pm
Adam Paczur
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 4 2012 04:52pm


ezt a screent most látom először wowban.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Sep 4 2012 05:12pm
http://i.imgur.com/Um0sW.jpg

foleg tank szempontbol van megcsinalva persze, mivel kb csak azt jaccok, kozepen tiszta es ures hogy normalisan lassam mi tortenik
powerauras nincs, majd ha nem leszek lusta osszerakni csinalok uj kepet
igen, klikkelem armyt meg mass rest, szar vagyok.

bal oldalon incoming heal/dmg, jobboldalon outgoing dmg
ez ilyen static mod, nem mozog a text hanem igy felepiti egy oszlopban de eltunik 2 sec mulva, sztem sokkal jobb mint mikor igy fel/le megy a text

cdk kulon kis reszen vannak hogy lassan mi ready es mi nem, a sima uinal osszevissza volt es nehezebb volt szemmel tartani
bigwigs barok mondjuk nem latszanak, majd csinalok kepet raid kozben is ha nem felejtem el

ja es csoves 1280 ofc














csb.


This post was edited by Floodban on Sep 4 2012 05:14pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 4 2012 05:27pm
Quote (Floodban @ 5 Sep 2012 01:12)
http://i.imgur.com/Um0sW.jpg

foleg tank szempontbol van megcsinalva persze, mivel kb csak azt jaccok, kozepen tiszta es ures hogy normalisan lassam mi tortenik
powerauras nincs, majd ha nem leszek lusta osszerakni csinalok uj kepet
igen, klikkelem armyt meg mass rest, szar vagyok.

bal oldalon incoming heal/dmg, jobboldalon outgoing dmg
ez ilyen static mod, nem mozog a text hanem igy felepiti egy oszlopban de eltunik 2 sec mulva, sztem sokkal jobb mint mikor igy fel/le megy a text

cdk kulon kis reszen vannak hogy lassan mi ready es mi nem, a sima uinal osszevissza volt es nehezebb volt szemmel tartani
bigwigs barok mondjuk nem latszanak, majd csinalok kepet raid kozben is ha nem felejtem el

ja es csoves 1280 ofc














csb.


msbt pedig zabálja a resourceot meg a sávszélt is!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138113821383138413851887Next
Add Reply New Topic New Poll