http://i.imgur.com/Um0sW.jpgfoleg tank szempontbol van megcsinalva persze, mivel kb csak azt jaccok, kozepen tiszta es ures hogy normalisan lassam mi tortenik
powerauras nincs, majd ha nem leszek lusta osszerakni csinalok uj kepet
igen, klikkelem armyt meg mass rest, szar vagyok.
bal oldalon incoming heal/dmg, jobboldalon outgoing dmg
ez ilyen static mod, nem mozog a text hanem igy felepiti egy oszlopban de eltunik 2 sec mulva, sztem sokkal jobb mint mikor igy fel/le megy a text
cdk kulon kis reszen vannak hogy lassan mi ready es mi nem, a sima uinal osszevissza volt es nehezebb volt szemmel tartani
bigwigs barok mondjuk nem latszanak, majd csinalok kepet raid kozben is ha nem felejtem el
ja es csoves 1280 ofc
csb.
This post was edited by Floodban on Sep 4 2012 05:14pm