d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1138113821383138413854114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 29 2012 09:31am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2012 17:30)
1.0.3-ban nerfelni fogják wizard és úgy csinálják meg inferno h minden klasszal egyformán lehessen runolni. Szóval kitartok a monk mellett hátha 1.0.3-tól az lesz a tuti. : D


toldalékok kicsit lemaradtak :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 29 2012 09:33am
Quote (ElCapitano @ May 29 2012 05:30pm)
1.0.3-ban nerfelni fogják wizard és úgy csinálják meg inferno h minden klasszal egyformán lehessen runolni. Szóval kitartok a monk mellett hátha 1.0.3-tól az lesz a tuti. : D


Ezért lesz 2 napon belül 1 wd-m, 1 monkom meg egy wizzem
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 29 2012 09:37am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 15:24)
http://1.imgland.net/ZhKyTA.png
http://1.imgland.net/PUzxxb.png


anyadat
te noob
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 29 2012 09:48am


Flessel 2. run ból esett
PC pls, legmagasabb szintű gemreci, ráadásul topaz
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2012 09:49am
Quote (tevetava @ 29 May 2012 17:31)
toldalékok kicsit lemaradtak :D


yy szokásom ha gyorsan írok :D
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 29 2012 09:50am
Quote (cowding @ May 29 2012 03:48pm)
http://1.imgland.net/jhfmIW.png

Flessel 2. run ból esett
PC pls, legmagasabb szintű gemreci, ráadásul topaz


imo nyomd el és kezdj el gemet csinálni, olcsó
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 29 2012 09:51am
Quote (Makkertest @ May 29 2012 05:50pm)
imo nyomd el és kezdj el gemet csinálni, olcsó


Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 09:52am
Quote (cowding @ May 29 2012 03:48pm)
http://1.imgland.net/jhfmIW.png

Flessel 2. run ból esett
PC pls, legmagasabb szintű gemreci, ráadásul topaz


jolvan
utálom ezt a játékot és ezt a topicot
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
May 29 2012 09:53am
Quote (cowding @ May 29 2012 03:51pm)
http://2.imgland.net/2AEtM0.png


:D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 29 2012 09:57am
szegény syl
én csak starterrel játszok, de még így sincs sokkal több pénze nálam :hug: (no offense, azért van a hug)

This post was edited by tevetava on May 29 2012 09:57am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138113821383138413854114Next
Closed New Topic New Poll