Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 14 2022 08:24am)
aki tudja, milyen vallalkozokent dolgozni, sztem soha a kurva eletbe nem vagyik arra, hogy legyen vmi protekcioval odakerult fonoke, aki netto semmihez se ert.
3 rendes munkahelyem volt, 2nel ilyen volt a fonokom.
ha vmivel nem ertettem egyet, akkor azonnal jott a 'majd keresunk helyetted mast' szoveg.
ja, a fogyatekos munkatarsakrol nem is beszelve, az egymas bearulasa, hogy xyz 12percig ment ki szarni a 10perces szuneteben es hasonlok
én úgy gondolom, hogy mindenki irigyelheti a másikat valamiért, de nem lehet azt mondani, hogy ez a jó vagy az...
Én pl tavaly beugrós voltam egy webáruháznál, számláztam/rendeléseket raktam össze, olyan kurva jó érzés volt, hogy ott voltam fél hétkor, leraktam a melót 3-kor és utána egy percet nem kellett vele foglalkozzak, 0 szervezés, csak el kellett menni és az időt ott kitölteni munkával
de aki szidja a vállalkozókat, annak azért tudnék mesélni, mennyire király dolog tud lenni
