d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1138013811382138313841468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 14 2022 03:47am
Quote (-joey- @ Jul 14 2022 10:42am)
https://i.imgur.com/egAeobd.png

Csak sikerül úgy szidni a fideszt, hogy közben megy a libsizés is. :D


Ilyenkor annyira orulnek ha levagnak pest megyet az orszag tobbi reszerol
Megneznem mit szolnanak, ha megszunne a pesti libsik adoja penz csap
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 14 2022 05:05am
Quote (-joey- @ 14 Jul 2022 10:42)
https://i.imgur.com/egAeobd.png

Csak sikerül úgy szidni a fideszt, hogy közben megy a libsizés is. :D


belerugtak azert az egyedulalloba is.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 14 2022 06:09am
Quote (-joey- @ Jul 14 2022 10:42am)
https://i.imgur.com/egAeobd.png

Csak sikerül úgy szidni a fideszt, hogy közben megy a libsizés is. :D


ha rolexre futja akkor aramra is fog
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 14 2022 06:51am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 14 2022 08:20am)
Parragh László szerint a katás adózók nagy része „munkaviszonyt fed el” a katázás mellett. A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke azt is kiemelte, azok akiket rosszul érint az új törvény, visszamehetnek a munkaerőpiacra.

a kurva anyadat megyek vissza a munkaeropiacra


a szolgáltaás nélküli évi 5000 forint azért jó, mi? :D istenem ezt az arroganciát
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 14 2022 06:54am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 14 2022 08:24am)
aki tudja, milyen vallalkozokent dolgozni, sztem soha a kurva eletbe nem vagyik arra, hogy legyen vmi protekcioval odakerult fonoke, aki netto semmihez se ert.
3 rendes munkahelyem volt, 2nel ilyen volt a fonokom.
ha vmivel nem ertettem egyet, akkor azonnal jott a 'majd keresunk helyetted mast' szoveg.

ja, a fogyatekos munkatarsakrol nem is beszelve, az egymas bearulasa, hogy xyz 12percig ment ki szarni a 10perces szuneteben es hasonlok


én úgy gondolom, hogy mindenki irigyelheti a másikat valamiért, de nem lehet azt mondani, hogy ez a jó vagy az...

Én pl tavaly beugrós voltam egy webáruháznál, számláztam/rendeléseket raktam össze, olyan kurva jó érzés volt, hogy ott voltam fél hétkor, leraktam a melót 3-kor és utána egy percet nem kellett vele foglalkozzak, 0 szervezés, csak el kellett menni és az időt ott kitölteni munkával

de aki szidja a vállalkozókat, annak azért tudnék mesélni, mennyire király dolog tud lenni :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 14 2022 07:28am
Quote (Jancsipapa @ 14 Jul 2022 14:54)
én úgy gondolom, hogy mindenki irigyelheti a másikat valamiért, de nem lehet azt mondani, hogy ez a jó vagy az...

Én pl tavaly beugrós voltam egy webáruháznál, számláztam/rendeléseket raktam össze, olyan kurva jó érzés volt, hogy ott voltam fél hétkor, leraktam a melót 3-kor és utána egy percet nem kellett vele foglalkozzak, 0 szervezés, csak el kellett menni és az időt ott kitölteni munkával

de aki szidja a vállalkozókat, annak azért tudnék mesélni, mennyire király dolog tud lenni :D


en nem irigylem azt, aki nem vallalkozo.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2022 07:36am
Tobb lakas van egy meron almerokkel, ugy szamoltam, hogy 40-rol 140-re menne a rezsi, ha ezt egy “hely”-nek veszik, mikozben amigy beleferunk a tamogatott keretbe, ha csak a mi fogyasztasunkat nezzuk.
Terhes feleseggel koltozni, kosz orban.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2022 08:03am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 13 Jul 2022 17:39)
ha már ennyire benne vagy: mennyi lesz a gázszámla annak aki télen 65k-t fizetett?


Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 14 2022 08:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 14 Jul 2022 15:28)
en nem irigylem azt, aki nem vallalkozo.


en nem vagyok vallalkozo

es megse forudlt a fejemben h irigyellek-e
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 14 2022 08:11am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 14 2022 04:03pm)


Ezt te számoltad? Ha nem, akkor mennyire hiteles?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138013811382138313841468Next
Add Reply New Topic New Poll