d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1138013811382138313841887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 30 2012 09:14am
Quote (bajcli @ Aug 29 2012 04:25pm)
nemtudom, egyszer csak rámjött, aszonta valami vírus


nehogy feltörje a wow accod
!XD
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 30 2012 03:20pm
alig 5 óra alatt meglett a 82-85! holnap boostolhattok hcban! vagy legalább gieb free kék szet aminek nem jut eszembe a neve,hogy tudjak menni hot hckba leechelni,ofc nem veszem fel visszaadom!
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 31 2012 04:03am
Quote (H4xooR @ 30 Aug 2012 23:20)
alig 5 óra alatt meglett a 82-85! holnap boostolhattok hcban! vagy legalább gieb free kék szet aminek nem jut eszembe a neve,hogy tudjak menni hot hckba leechelni,ofc nem veszem fel visszaadom!


En sztem benne leszek, bar attol fugg, mennyire leszek faradt/mennyire leszek fosul/mennyi kedvem lesz...
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 31 2012 04:27am
Quote (bajcli @ 31 Aug 2012 12:03)
En sztem benne leszek, bar attol fugg, mennyire leszek faradt/mennyire leszek fosul/mennyi kedvem lesz...


:hug: jobbuljá'! olyan 2-3től imo vovozok estig.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 31 2012 04:36am
Anyjuk picsajat mar, meg ki se jott Mists, de mar nerfelik a warri pvp setbonust egy tok fasza meg hasznosrol valami irdatlan fosra
Az eddigivel lett volna egy 30 sec cds rootbreak, ami kb a legjobban kene most warriknak, (meg foleg, ha bladestorm helyett adott esetben shockwave-et hasznalnek (ja, mer a dragon roart is nerfeltek)) igy meg valami szar sprint lesz, amibe ugyis belerootolnak/snarelnek, meg amugyis eleg folosleges mer leaprol procol, es ha mar egy gap closert ellottel, mi a fasznak kene meg utana egy sprint is
Mar ha nem full retard aki hasznalja, es tud celozni leappel...

Nembaj, majd accountwide achik miatt jol valami faszcigany karival fogok pvpzni!

@viktor valszeg este leszek, 6-7 korul, de akkor mar jojjon adika meg petya is es baszassunk valami ventet vagy tst
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 31 2012 05:14am
Quote (bajcli @ 31 Aug 2012 12:36)
Anyjuk picsajat mar, meg ki se jott Mists, de mar nerfelik a warri pvp setbonust egy tok fasza meg hasznosrol valami irdatlan fosra
Az eddigivel lett volna egy 30 sec cds rootbreak, ami kb a legjobban kene most warriknak, (meg foleg, ha bladestorm helyett adott esetben shockwave-et hasznalnek (ja, mer a dragon roart is nerfeltek)) igy meg valami szar sprint lesz, amibe ugyis belerootolnak/snarelnek, meg amugyis eleg folosleges mer leaprol procol, es ha mar egy gap closert ellottel, mi a fasznak kene meg utana egy sprint is
Mar ha nem full retard aki hasznalja, es tud celozni leappel...

Nembaj, majd accountwide achik miatt jol valami faszcigany karival fogok pvpzni!

@viktor valszeg este leszek, 6-7 korul, de akkor mar jojjon adika meg petya is es baszassunk valami ventet vagy tst


nekem jó. ts a régi.de elpmelem ha kell.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 31 2012 06:02pm
jó mocskos cigány a mage, gg
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 2 2012 10:29am
nem tudom eldönteni,hogy mop elején alchemyvel v inscriptionnal bizniszeljek-é. gondoltam arra is,hogy jc/alchemy,de akkor meg még kéne 1 kurva dk,vagy valami pina,amivel miningelek meg herbelek. eléggé mesmáté
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 2 2012 11:13am
Quote (H4xooR @ 2 Sep 2012 18:29)
nem tudom eldönteni,hogy mop elején alchemyvel v inscriptionnal bizniszeljek-é. gondoltam arra is,hogy jc/alchemy,de akkor meg még kéne 1 kurva dk,vagy valami pina,amivel miningelek meg herbelek. eléggé mesmáté


szerintem szard le és mining/herb, mop elején úgyis vinni fogják, mint a cukrot
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Sep 2 2012 11:29am
Quote (bajcli @ 2 Sep 2012 19:13)
szerintem szard le és mining/herb, mop elején úgyis vinni fogják, mint a cukrot


van benne valami. HA meg sikerül megszednem magam akkor meg easypeasy lesz felhuzni 1 vagy akér 2 mainprofot is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1138013811382138313841887Next
Add Reply New Topic New Poll