Quote (bajcli @ 31 Aug 2012 12:36)
Anyjuk picsajat mar, meg ki se jott Mists, de mar nerfelik a warri pvp setbonust egy tok fasza meg hasznosrol valami irdatlan fosra
Az eddigivel lett volna egy 30 sec cds rootbreak, ami kb a legjobban kene most warriknak, (meg foleg, ha bladestorm helyett adott esetben shockwave-et hasznalnek (ja, mer a dragon roart is nerfeltek)) igy meg valami szar sprint lesz, amibe ugyis belerootolnak/snarelnek, meg amugyis eleg folosleges mer leaprol procol, es ha mar egy gap closert ellottel, mi a fasznak kene meg utana egy sprint is
Mar ha nem full retard aki hasznalja, es tud celozni leappel...
Nembaj, majd accountwide achik miatt jol valami faszcigany karival fogok pvpzni!
@viktor valszeg este leszek, 6-7 korul, de akkor mar jojjon adika meg petya is es baszassunk valami ventet vagy tst
nekem jó. ts a régi.de elpmelem ha kell.