Quote (sylke @ 29 May 2012 17:06)
barbbal stackelj armort all resistet és block chancet, ugy már lesz is értelme a karinak
a monk meg egy szar, ha lesz fölös 10+ millád, akkor talán össze lehet dobni egy életképes monkot
1.0.3-ban nerfelni fogják wizard és úgy csinálják meg inferno h minden klasszal egyformán lehessen runolni. Szóval kitartok a monk mellett hátha 1.0.3-tól az lesz a tuti. : D