d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137913801381138213831468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 02:14pm
kar, hogy mai tuntetesnek se lesz nagyon ertelme :/
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2022 11:46pm
A "számok..." egyike a legnyomorékabb fideszes propagandaportáloknak.

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 14 2022 12:19am
Quote (-joey- @ 14 Jul 2022 07:46)
A "számok..." egyike a legnyomorékabb fideszes propagandaportáloknak.

https://i.imgur.com/EacJ1AJ.jpg


szoval mostmar a talpnyaloknak is feltunt? nice
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 14 2022 12:20am
Parragh László szerint a katás adózók nagy része „munkaviszonyt fed el” a katázás mellett. A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke azt is kiemelte, azok akiket rosszul érint az új törvény, visszamehetnek a munkaerőpiacra.

a kurva anyadat megyek vissza a munkaeropiacra
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 14 2022 12:21am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 14 2022 08:20am)
Parragh László szerint a katás adózók nagy része „munkaviszonyt fed el” a katázás mellett. A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke azt is kiemelte, azok akiket rosszul érint az új törvény, visszamehetnek a munkaerőpiacra.

a kurva anyadat megyek vissza a munkaeropiacra


Ez az ember képviseli a vállalkozókat. B)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 14 2022 12:24am
Quote (-joey- @ 14 Jul 2022 08:21)
Ez az ember képviseli a vállalkozókat. B)


aki tudja, milyen vallalkozokent dolgozni, sztem soha a kurva eletbe nem vagyik arra, hogy legyen vmi protekcioval odakerult fonoke, aki netto semmihez se ert.
3 rendes munkahelyem volt, 2nel ilyen volt a fonokom.
ha vmivel nem ertettem egyet, akkor azonnal jott a 'majd keresunk helyetted mast' szoveg.

ja, a fogyatekos munkatarsakrol nem is beszelve, az egymas bearulasa, hogy xyz 12percig ment ki szarni a 10perces szuneteben es hasonlok

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 14 2022 12:27am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2022 12:59am
Miert kommunikal a kormany magasabb piaci arat, mint a valosag?
Hogy meg igy is nagyon jonak erzodjon a csokkentett rezsicsoki? Hogy igy indokolhatobb legyen?
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Jul 14 2022 01:46am
Imádom amúgy, hogy egy konkrét kurva példát nem bírtak leírni. Röhej.

Nálam: 14k villany ezt mondjuk le tudom vinni 6-8k-ra.

Gáz viszont egybe van a másik lakással, részem havi 30k. Itt igazából tesómék fognak nagyot szívni, most felesbe fizettem, de végig 17-18 fok-on voltam. Ők 23.

Még jó, hogy nem vettem meg az elektromos kazán-t, cserébe bármikor megadhatja magát a mostani gáz kazán.

+ nagyon úgy fest, hogy egy lódarázs kaptár van felettünk, bár ha nem lesz fűtés, akkor a következő idényt már nem élik meg.

--

Monitort lehet cserélek, gép underclock, mosogatógépet ritkábban fogom használni, hűtőt szerintem cserélem, az már eléggé régi.
Összes lámpát kicseréltem 3w-os led izzókra.
Szigetelést fogom még jobban megnézni, mit lehet mókolni.

This post was edited by ecnebketto on Jul 14 2022 01:49am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 14 2022 02:42am


Csak sikerül úgy szidni a fideszt, hogy közben megy a libsizés is. :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 14 2022 03:02am
Haha.
Megemeltek a rendszerhasznalati dijat es csokkentettek az aram dijat, a vegeredmeny az, hogy a tamogatott esetben a vegosszeg nem valtozik, de a nem tamogatott eseteben megdragabb lesz a felar, mert nem csak az aram arat, de a rendszerhasznalati dijat is emelik. Atlagfogyasztas eseten kb 1200 forinttal az eddigieken felul.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137913801381138213831468Next
Add Reply New Topic New Poll