Quote (-joey- @ 14 Jul 2022 08:21)
Ez az ember képviseli a vállalkozókat. B)
aki tudja, milyen vallalkozokent dolgozni, sztem soha a kurva eletbe nem vagyik arra, hogy legyen vmi protekcioval odakerult fonoke, aki netto semmihez se ert.
3 rendes munkahelyem volt, 2nel ilyen volt a fonokom.
ha vmivel nem ertettem egyet, akkor azonnal jott a 'majd keresunk helyetted mast' szoveg.
ja, a fogyatekos munkatarsakrol nem is beszelve, az egymas bearulasa, hogy xyz 12percig ment ki szarni a 10perces szuneteben es hasonlok
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 14 2022 12:27am