d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137913801381138213831887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 29 2012 08:26am
Quote (Moonflow @ Aug 29 2012 01:38pm)
#2
de amugy nem a blizz szar, csak konkretan ez a visual bug nekem mar kismillioszor megesett


de azért a blizz is szar
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 29 2012 08:35am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Aug 2012 16:20)
/noob
hogy az istenbe csinálom azt meg fury warriornál, hogy a shield helyére equipelje a második 2 handemet?
semmilyen macro parancs nem akar müködni ahogy én azt szeretném :lol:


próbáld meg az equipslot 15 (csak mondtam 1 számot,fasz se tudja fejböl hanyas slot az offhand,nézz utánna) macrot,vagy hasonló biztos hogy van/volt.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2012 08:37am
Quote (H4xooR @ 29 Aug 2012 16:35)
próbáld meg az equipslot 15 (csak mondtam 1 számot,fasz se tudja fejböl hanyas slot az offhand,nézz utánna) macrot,vagy hasonló biztos hogy van/volt.


ja, equipslot makró köll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2012 08:46am
Quote (H4xooR @ 29 Aug 2012 16:35)
próbáld meg az equipslot 15 (csak mondtam 1 számot,fasz se tudja fejböl hanyas slot az offhand,nézz utánna) macrot,vagy hasonló biztos hogy van/volt.


Quote (bajcli @ 29 Aug 2012 16:37)
ja, equipslot makró köll

már megoldottam
equipslot 16/17

de azért ty <3
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 29 2012 09:05am
eléggé mes,hogy a feralcicállatkának a "vanish" talentje nem hoz ki combatbol,csak elprowlolok de jön utánnam a mob :(

ja meg jol megnövelték a gápigényt,eddig az effektek többsége "good"ra volt állítva,most meg már csomónál csak lowot vagy fairt enge :(((( lassan tényleg kellen ujítani 1 gépet :C

This post was edited by H4xooR on Aug 29 2012 09:07am
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 29 2012 10:09am
Quote (bajcli @ Aug 29 2012 10:51am)
Halistennek majdnem megdoglottem, olyan gyomorgorcs jott ram, meg okadtam is, ugyhogy hazajottem melobol
Doki meg feljott rendeles elott, kaptam egy injekciot a picsamba, es haeomtol mehet is a kockulas :banana:


mi történt?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2012 10:25am
Quote (Lacii @ 29 Aug 2012 18:09)
mi történt?


nemtudom, egyszer csak rámjött, aszonta valami vírus
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Aug 30 2012 07:10am
mingyá felmegyek 1 hónap után (de lehet több is van), ha végre befejezi a letöltést
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 30 2012 07:15am
Quote (dihep @ 30 Aug 2012 15:10)
mingyá felmegyek 1 hónap után (de lehet több is van), ha végre befejezi a letöltést


\m/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 30 2012 07:17am
Quote (dihep @ 30 Aug 2012 15:10)
mingyá felmegyek 1 hónap után (de lehet több is van), ha végre befejezi a letöltést


Te vatkan alat
Warrim executeja 290k-t critel, eleg mokas a peccs

Adikaval 6 setuppal tudjuk olni onyt mountert
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137913801381138213831887Next
Add Reply New Topic New Poll