Quote (Cpt_Ghost @ 29 Aug 2012 16:20)
/noob
hogy az istenbe csinálom azt meg fury warriornál, hogy a shield helyére equipelje a második 2 handemet?
semmilyen macro parancs nem akar müködni ahogy én azt szeretném

próbáld meg az equipslot 15 (csak mondtam 1 számot,fasz se tudja fejböl hanyas slot az offhand,nézz utánna) macrot,vagy hasonló biztos hogy van/volt.