d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1137913801381138213834114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 08:35am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 02:32pm)
inb4 fless, szar mert nincs rajta attackspeed


Quote (Bendeguz @ May 29 2012 02:34pm)
Négyszerese? Komolyan?^^


hát az inkább iassal lenne annyi
de imo 2 millio igyis van simán
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 08:40am
Quote (sylke @ 29 May 2012 16:35)
hát az inkább iassal lenne annyi
de imo 2 millio igyis van simán


most te farmolod a coop event acsikat?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 29 2012 08:40am
Quote (sylke @ May 29 2012 03:26pm)
mi a faszomért nem mutatja az ahban a gemeket megint?
MI A KURVA ISTEN FASZÁT HOTFIXELTEK AZ AHN UGY, HOGY ATTOL MEGINT NEM MUTATJA A GEMEKET?
hát beszarok, ennyire nyomorék kibaszott bandát még nem láttam


madkidsonbadkidmadkidmadson?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 08:41am
Quote (Floodban @ May 29 2012 02:40pm)
most te farmolod a coop event acsikat?


félsz hogy utolérlek?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 08:44am
Quote (sylke @ 29 May 2012 16:41)
félsz hogy utolérlek?


stop yoke, not even a chance
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 29 2012 08:47am
hello, barbárommal elmentem lvl 60-ig aztán otthagytam mondván hogy infernon úgyse lenne esélyem.
valami tipp / tanács / akármiben tudtok segíteni? (hellen kéne farmolnom? nagyon low a dpsem (~9,5k és ~45k life 5,5k armor, allresit egyáltalán megéri pakolni?)) skilleket, farmhelyeket vagy akármilyen tanácsot szívesen fogadok :)
köszi
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 08:49am
Quote (Paszulyka @ May 29 2012 02:47pm)
hello, barbárommal elmentem lvl 60-ig aztán otthagytam mondván hogy infernon úgyse lenne esélyem.
valami tipp / tanács / akármiben tudtok segíteni? (hellen kéne farmolnom? nagyon low a dpsem (~9,5k és ~45k life 5,5k armor, allresit egyáltalán megéri pakolni?)) skilleket, farmhelyeket vagy akármilyen tanácsot szívesen fogadok :)
köszi


shield/2h?
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 29 2012 08:50am
Quote (sylke @ 29 May 2012 16:49)
shield/2h?


shieldel természetesen, így is eszméletlen nagyokat kapok :p

van egy 52-es monkom hell a1-en és egy 40-es wizardom nm a2-n melyiket lenne érdemes húzni? vagy esetleg barbárral próbálja tovább nyomulni? igazából nem hinném hogy túl nagy lenne a különbség bár a monknak azt vettem észre hogy van immun / seven handed strike / magas a dodge chance tehát talán könyebben haladnék vele mint barbal

This post was edited by Paszulyka on May 29 2012 08:52am
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 08:51am
Quote (Bendeguz @ May 29 2012 04:34pm)
Négyszerese? Komolyan?^^


ha dex helyett int lenne, en sajat hasznalatra is adnek erte legalabb 3at
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 09:06am
Quote (Paszulyka @ May 29 2012 02:50pm)
shieldel természetesen, így is eszméletlen nagyokat kapok :p

van egy 52-es monkom hell a1-en és egy 40-es wizardom nm a2-n melyiket lenne érdemes húzni? vagy esetleg barbárral próbálja tovább nyomulni? igazából nem hinném hogy túl nagy lenne a különbség bár a monknak azt vettem észre hogy van immun / seven handed strike / magas a dodge chance tehát talán könyebben haladnék vele mint barbal


barbbal stackelj armort all resistet és block chancet, ugy már lesz is értelme a karinak
a monk meg egy szar, ha lesz fölös 10+ millád, akkor talán össze lehet dobni egy életképes monkot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137913801381138213834114Next
Closed New Topic New Poll