Quote (Smat @ 8 Jun 2011 15:08)
Az hogy létezik hogy te tudsz vele játszani én meg nem?
Mindig nullába tedtem magam vele(inb4 algo).
nemtom, mikor felraktam a lol-t, pont ez volt ingyenes és játszottam vele egyet, de már nem is emlékszem a statra, akkor is jól ment. most megláttam, h újra f2p, szval játszanom kellett vele

egyébként meg passz, sztem egyszerű, csak jól kell tudni lerakni a tornyot és lépésről lépésre pusholtam vele. amúgy is rohadt türelmetlen vagyok, ezzel a karival legalább lehet úgy játszani - bár a 3 kill (de 2 100%) azért volt, mert türelmetlen vagyok és nem backeltem..
vagy az is lehet, h szarok voltak az ellenfelek.