d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11371381391401414303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 8 2011 07:17am
Quote (Smat @ 8 Jun 2011 15:08)
Az hogy létezik hogy te tudsz vele játszani én meg nem?
Mindig nullába tedtem magam vele(inb4 algo).


nemtom, mikor felraktam a lol-t, pont ez volt ingyenes és játszottam vele egyet, de már nem is emlékszem a statra, akkor is jól ment. most megláttam, h újra f2p, szval játszanom kellett vele :D egyébként meg passz, sztem egyszerű, csak jól kell tudni lerakni a tornyot és lépésről lépésre pusholtam vele. amúgy is rohadt türelmetlen vagyok, ezzel a karival legalább lehet úgy játszani - bár a 3 kill (de 2 100%) azért volt, mert türelmetlen vagyok és nem backeltem..
vagy az is lehet, h szarok voltak az ellenfelek.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 8 2011 07:28am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2011 10:30am)
Nidalee itemekben iso help


ha support akjarsz lenni elsosorban(erosen ajanlot...)

rylias
1es cipo
deathcap
cipo(merc/cdr)
lichbane
a maradek ketto vagy ap+cdr, vagy tulelesre valo item legyen

ha carryzni akarsz(nid max midgamig tud carryzni, de utana is jo supportnak)

rageblade
sheen
1escipo
deathcap
lichbane
innentol lasd fennt
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 07:37am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 8 2011 01:28pm)
ha support akjarsz lenni elsosorban(erosen ajanlot...)

rylias
1es cipo
deathcap
cipo(merc/cdr)
lichbane
a maradek ketto vagy ap+cdr, vagy tulelesre valo item legyen

ha carryzni akarsz(nid max midgamig tud carryzni, de utana is jo supportnak)

rageblade
sheen
1escipo
deathcap
lichbane
innentol lasd fennt


játszottam vele
1-2 öt
és nem az a tipikus 1v1 be lezúzlak champ amiket eddig használtam
suport lennék
most is azért pluszban volt a statom
de föleg hilerkedtem
meg besegítettem:D
tetszik,és köszi a segítséget.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 8 2011 07:48am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2011 02:37pm)
játszottam vele
1-2 öt
és nem az a tipikus 1v1 be lezúzlak champ amiket eddig használtam
suport lennék
most is azért pluszban volt a statom
de föleg hilerkedtem
meg besegítettem:D
tetszik,és köszi a segítséget.


a heal es a trap legyen mindig cooldownon

speart csak okosan mert sok manat elbasz, de ha mar van egy deathcaped akkor csunyat ut nagyot.

amikor nincs kit healelni, valtsal cougarba, es w-e-q-w(kifele)-r es ujra heal+trap+spear aztan elorol
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 8 2011 07:48am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2011 03:15pm)


Nidalee'n két build lehetséges , rageblades vagy full ap's (1-1 tank cuccot érdemes venni pl GA)

Egyébként alistar nem tank, új passzívja óta főleg nem, ap supportra érdemes vele menni, deathcap lichbane etc, ha tankra mész vele nincs sebzésed és senkise lesz olyan hülye ,hogy téged támadjon, ha apra mész muszály támadniuk, ultijával viszont nem tudják megölni és elnyeled a sebzést teamednek, arra kell egyedül figyelni nehogy véletlen későn ultizz

This post was edited by championmath on Jun 8 2011 07:54am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 07:52am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 8 2011 01:48pm)
a heal es a trap legyen mindig cooldownon

speart csak okosan mert sok manat elbasz, de ha mar van egy deathcaped akkor csunyat ut nagyot.

amikor nincs kit healelni, valtsal cougarba, es w-e-q-w(kifele)-r es ujra heal+trap+spear aztan elorol


azt észre vettem h. nagyon üt
ilyen ashe mag hasnló karikat majdhogynem egyhitel.
köszönöm a segítséget ^^,
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 08:00am
Quote (H4xooR @ May 28 2011 11:33am)
csak azokat lehet visszaadni,amit 30 napon belül vettél. régebbiket nem.

/e: http://support.leagueoflegends.com/ ide


regisztráltam és most itt hova kell írni ha vissza akarok adni karit?
azt hiszem megvan
segítenétek megfogalmazni?
nincs túl erős angolom.


This post was edited by harcikacsa17 on Jun 8 2011 08:02am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 8 2011 08:09am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2011 03:00pm)
regisztráltam és most itt hova kell írni ha vissza akarok adni karit?
azt hiszem megvan
segítenétek megfogalmazni?
nincs túl erős angolom.


ird meg magyarul
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 8 2011 12:05pm
Please do note that I renamed your summoner name as "RainbowShiit" isn't appropriate, the new name is "RainbowAwesome" - let me know if you don't like this name and we can change it to something else
apátokfaszát
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 8 2011 12:09pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 8 2011 07:05pm)
Please do note that I renamed your summoner name as "RainbowShiit" isn't appropriate, the new name is "RainbowAwesome" - let me know if you don't like this name and we can change it to something else
apátokfaszát



:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev11371381391401414303Next
Add Reply New Topic New Poll