Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 09:13pm)
Nem igazán menne a dolog így touch padon :S
De majd a hétvégén bepótolhatjuk ladderban, ha lesz kedved : P
Benne vagyok, túl nagy apangás..túl régid 2s arc vagyok h friendsek nyomják még :/
IM NOT YOUR TOOOY
nah, elhúzom innen a csíkot mert felvagyok pörögve