d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1137138139140141257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 11:11am
Quote (Fezmin @ Oct 4 2010 06:53pm)
thx srácok!  :love:

pm ha készen áll a dolog. :)


Elküldtem az adatokat neki : )
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Oct 4 2010 12:30pm
Valaki tudna huzni most SoftCore Europe LaDDeR-ben hell act1- act 5
fgvel is fizetek erte akar, mert ez a my events egy rakat szar es senki nem jelentkezik.

es mire jo a twisted essence of suffering?
gondolom semmire, de azert hatha.


This post was edited by Zkilla on Oct 4 2010 12:35pm
Member
Posts: 16,506
Joined: Jul 12 2007
Gold: 650.00
Oct 4 2010 01:36pm
Quote (Zkilla @ 4 Oct 2010 19:30)
Valaki tudna huzni most SoftCore Europe LaDDeR-ben hell act1- act 5
fgvel is fizetek erte akar, mert ez a my events egy rakat szar es senki nem jelentkezik.

es mire jo a twisted essence of suffering?
gondolom semmire, de azert hatha.


a kerdesem meg mindig fent tartom, hogy mire jo a twisted essence of suffering
a huzi gondom megoldodott random pub gameben, marcsak mephi meg dia kill kene....
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 4 2010 01:49pm
Quote (Zkilla @ Oct 4 2010 07:36pm)
a kerdesem meg mindig fent tartom, hogy mire jo a twisted essence of suffering
a huzi gondom megoldodott random pub gameben, marcsak mephi meg dia kill kene....


Tudtommal actbossok különböző essenceket dobnak. 4 különböző darab összecubeolása után Token lesz belöle. Ezzel tudsz újrastatolni/skillezni.

This post was edited by Handryx on Oct 4 2010 01:49pm
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 02:02pm
upsz.

This post was edited by LindaPpP on Oct 4 2010 02:03pm
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2010 02:08pm
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 06:11pm)
Elküldtem az adatokat neki : )


Nagyon szeretlek, és nagyon köszi, de már a1en kivoltama 300 mana/20 mana/tele dologtól, a2ben már fle is adtam :D
de azér felhúztam :D
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 02:09pm
Quote (Vismajor @ Oct 4 2010 10:08pm)
Nagyon szeretlek, és nagyon köszi, de már a1en kivoltama 300 mana/20 mana/tele dologtól, a2ben már fle is adtam :D
de azér felhúztam :D


Hát igen... manája tényleg elég kevés ... gondolkoztam is, hogy átvariálom valahogy 2* soj buildre... csak hát nem volt rá akkor keret most meg már fölösleges :S
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2010 02:10pm
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 09:09pm)
Hát igen... manája tényleg elég kevés ... gondolkoztam is, hogy átvariálom valahogy 2* soj buildre... csak hát nem volt rá akkor keret most meg már fölösleges :S


nonladderben szoktál játszani? most kedvem vna nlben tolni egy pöppet
laddern is okés
csak játék:c
játék:c
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 02:13pm
Quote (Vismajor @ Oct 4 2010 10:10pm)
nonladderben szoktál játszani? most kedvem vna nlben tolni egy pöppet
laddern is okés
csak játék:c
játék:c


Nem igazán menne a dolog így touch padon :S
De majd a hétvégén bepótolhatjuk ladderban, ha lesz kedved : P
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2010 02:14pm
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 09:13pm)
Nem igazán menne a dolog így touch padon :S
De majd a hétvégén bepótolhatjuk ladderban, ha lesz kedved : P


Benne vagyok, túl nagy apangás..túl régid 2s arc vagyok h friendsek nyomják még :/
IM NOT YOUR TOOOY
nah, elhúzom innen a csíkot mert felvagyok pörögve
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137138139140141257Next
Closed New Topic New Poll