d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11371381391401411650Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 4 2009 11:31am
kéne valami jó film amit hamar "megtudok venni" és nem torrentről : DDDDDdd

(horror kéne)
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 4 2009 05:54pm
Becstelen Brigantik, most néztem, GG
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 4 2009 08:39pm
District 9, már van szép, igaz angol felirattal

Elmúlt évek egyik legjobb filmje
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 5 2009 03:05am
Quote (Vharimatras @ Sat, 5 Sep 2009, 01:54)
Becstelen Brigantik, most néztem, GG


moziban néztem

tipikus Tarantino film aki nem szereti Tarantinót inkább hagyja ki imo
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 5 2009 03:24am


eleg erdekes volt, de azert tetszett^^
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Sep 5 2009 03:49am
Quote (Inakwo @ Sat, Sep 5 2009, 10:05am)
moziban néztem

tipikus Tarantino film aki nem szereti Tarantinót inkább hagyja ki imo


hát.,,

szerintem mindenkinek tetszeni fog.

This post was edited by xXmateXx on Sep 5 2009 04:04am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2009 04:03am
Quote (lacketto @ Sat, Sep 5 2009, 10:24am)
http://mynerdgirl.com/admin/spaw1/uploads/images/grace_movie_poster_sundance_2009.jpg

eleg erdekes volt, de azert tetszett^^


Remek filmajánló volt, köszi lac2
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 5 2009 04:04am
Quote (Vismajor @ Sat, 5 Sep 2009, 11:03)
Remek filmajánló volt, köszi lac2


np
kérlek ugass be nekem masik topicban is, hátha mégjobban megnyugszik a lelked :)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2009 04:06am
Quote (lacketto @ Sat, Sep 5 2009, 11:04am)
np
kérlek ugass be nekem masik topicban is, hátha mégjobban megnyugszik a lelked :)


Nem ugatni szoktam hanem beszélni :)
És milyen más topicban?
de nn answer, ne basszuk szét a topicot

This post was edited by Vismajor on Sep 5 2009 04:06am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Sep 5 2009 04:08am
Quote (Inakwo @ Sat, Sep 5 2009, 10:05am)
moziban néztem

tipikus Tarantino film aki nem szereti Tarantinót inkább hagyja ki imo


De tipikus alatt mit kell érteni? Mert én pl imádtam ponyvaregényt, 4 szobát, stb de Kill Billt utáltam. Gondolom inkább az utóbbira hajaz. :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev11371381391401411650Next
Add Reply New Topic New Poll