Quote (Inakwo @ Sat, Sep 5 2009, 10:05am)
moziban néztem
tipikus Tarantino film aki nem szereti Tarantinót inkább hagyja ki imo
De tipikus alatt mit kell érteni? Mert én pl imádtam ponyvaregényt, 4 szobát, stb de Kill Billt utáltam. Gondolom inkább az utóbbira hajaz.
