d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137813791380138113821468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 09:25am
Mvm honalpjan megneztem es a halozathasznalati dijak azonosak a piaci arkepzesben is (rezsicsokire nem jogosult arszabas), az aram pedig 9-11x aron van tehat 11/3-13/3x lewz nagyobb kb a szamlad.
Szoval negyszeres a vegosszeg.

A hetszeres aramar elavult, de a szamitas modja nem. Most mar 9-11x annyi az aram, mint a csokkentett, ami negyszeres vegosszeg.

De ugye csak a 210 kwh feletti havi fogyasztas, szoval a vege ennel megis kevesebb lesz, a teljesen piaci lenne ennyi.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2022 09:27am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 13 2022 09:28am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 13 2022 05:25pm)
Mvm honalpjan megneztem es a halozathasznalati dijak azonosak a piaci arkepzesben is (rezsicsokire nem jogosult arszabas), az aram pedig 9-11x aron van tehat 11/3-13/3x lewz nagyobb kb a szamlad.
Szoval negyszeres a vegosszeg.

A hetszeres aramar elavult, de a szamitas modja nem. Most mar 9-11x annyi az aram, mint a csokkentett, ami negyszeres vegosszeg.

De ugye csak a 210 kwh feletti havi fogyasztas, szoval a vege ennel megis kevesebb lesz, a teljesen piaci lenne ennyi.


mivan
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 09:31am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 13 Jul 2022 17:28)
mivan



Bazdmegmarnemtudom fonalra irt hozzaszolasomat javitottam, hogy nem lesz a 7k-s szamla 50k, meg piaci aron is “csak” 28k

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2022 09:31am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 13 2022 09:39am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 13 2022 05:31pm)
Bazdmegmarnemtudom fonalra irt hozzaszolasomat javitottam, hogy nem lesz a 7k-s szamla 50k, meg piaci aron is “csak” 28k


ha már ennyire benne vagy: mennyi lesz a gázszámla annak aki télen 65k-t fizetett?

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jul 13 2022 09:39am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 09:40am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 13 Jul 2022 17:39)
ha már ennyire benne vagy: mennyi lesz a gázszámla annak aki télen 65k-t fizetett?



Csak az aramhoz ertek
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 13 2022 09:47am
Quote (CyberPunk666 @ Jul 13 2022 05:40pm)
Csak az aramhoz ertek


miert
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 13 2022 12:35pm
Mi van az arammal
Valami linket pls

Jaa latom
Jo lesz a hoszivattyut fizetni

This post was edited by Antarai on Jul 13 2022 12:40pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 13 2022 01:02pm
Quote (Antarai @ Jul 13 2022 08:35pm)
Mi van az arammal
Valami linket pls

Jaa latom
Jo lesz a hoszivattyut fizetni


kell neked ilyen modern nyugati zöld szarokkal üzemelni és nem fával meg gázzal fűteni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2022 01:21pm
Bányászok is megszívták. :D
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 13 2022 02:09pm
Quote (-joey- @ Jul 13 2022 09:21pm)
Bányászok is megszívták. :D


asztroidokrol megeri meg banyaszni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137813791380138113821468Next
Add Reply New Topic New Poll