d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137813791380138113821887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 29 2012 03:18am
This Wednesday all European realms will be offline from 03:00 until 15:00, Paris time. Additionally the Paid Character Transfer will be unavailable during this time.

mes
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 29 2012 03:51am
Quote (H4xooR @ 29 Aug 2012 11:18)
This Wednesday all European realms will be offline from 03:00 until 15:00, Paris time. Additionally the Paid Character Transfer will be unavailable during this time.

mes


Halistennek majdnem megdoglottem, olyan gyomorgorcs jott ram, meg okadtam is, ugyhogy hazajottem melobol
Doki meg feljott rendeles elott, kaptam egy injekciot a picsamba, es haeomtol mehet is a kockulas :banana:
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Aug 29 2012 05:15am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 20:52)
lolol

http://www.arenajunkies.com/topic/227822-proof-hydrahacked/

gyerek (xandyn, eu legjobb faszcigány rmp-jéből) csinált egy kamu személyit Hydráról, hogy azzal felbassza az accját, disbandelje a teamjeit, és r1 legyen

how low


visítok
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 29 2012 05:46am
ohmergad van szerver
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 29 2012 05:52am
meg mindig konfigural ez a szar
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2012 07:09am
blizzard good unit

Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 29 2012 07:31am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Aug 2012 14:09)
blizzard good unit
http://img809.imageshack.us/img809/3469/ttwat.png


meni meni meni old
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2012 07:37am
Quote (Moonflow @ 29 Aug 2012 15:31)
meni meni meni old


?_? most lőttem :lol:
vagy most a hirértékére gondolsz, annak, hogy szar a blizzard? :D
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 29 2012 07:38am
Quote (Cpt_Ghost @ 29 Aug 2012 14:37)
?_? most lőttem :lol:
vagy most a hirértékére gondolsz, annak, hogy szar a blizzard? :D


#2
de amugy nem a blizz szar, csak konkretan ez a visual bug nekem mar kismillioszor megesett

This post was edited by Moonflow on Aug 29 2012 07:38am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 29 2012 08:20am
/noob
hogy az istenbe csinálom azt meg fury warriornál, hogy a shield helyére equipelje a második 2 handemet?
semmilyen macro parancs nem akar müködni ahogy én azt szeretném :lol:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137813791380138113821887Next
Add Reply New Topic New Poll