d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1137813791380138113824114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 08:25am
Quote (Bendeguz @ 29 May 2012 16:23)
Ne bánts, 1 hete nem esett semmi értelmes, inkább mondd meg mennyit kérnél érte ha felraknád ahba!


hat ez dhra eleg durva...
csak ias kene ra DE AZER IGYIS KURVAJO XD
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2012 08:26am
Quote (Bendeguz @ 29 May 2012 16:23)
Ne bánts, 1 hete nem esett semmi értelmes, inkább mondd meg mennyit kérnél érte ha felraknád ahba!


Ne AHzd el plox, nekem nagyon kéne, de csak részletekbe tudnék fizetni. :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 08:26am
mi a faszomért nem mutatja az ahban a gemeket megint?
MI A KURVA ISTEN FASZÁT HOTFIXELTEK AZ AHN UGY, HOGY ATTOL MEGINT NEM MUTATJA A GEMEKET?
hát beszarok, ennyire nyomorék kibaszott bandát még nem láttam
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 08:26am
Quote (ElCapitano @ 29 May 2012 16:26)
Ne AHzd el plox, nekem nagyon kéne, de csak részletekbe tudnék fizetni. :D


sacc per kb 1mil gold is lehet sztem
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 08:26am
Quote (sylke @ 29 May 2012 16:26)
mi a faszomért nem mutatja az ahban a gemeket megint?
MI A KURVA ISTEN FASZÁT HOTFIXELTEK AZ AHN UGY, HOGY ATTOL MEGINT NEM MUTATJA A GEMEKET?
hát beszarok, ennyire nyomorék kibaszott bandát még nem láttam


csak elolvasnam amit a login mellett irtak
gemek/matok nem fognak mukodni meg, csak armor/weapon etc
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 29 2012 08:27am
Quote (Floodban @ 29 May 2012 16:26)
sacc per kb 1mil gold is lehet sztem


Annyit simán megérne nekem, csak most pont nemtudok 2 napig jatszani. =((
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 08:30am
Quote (sylke @ 29 May 2012 16:26)
mi a faszomért nem mutatja az ahban a gemeket megint?
MI A KURVA ISTEN FASZÁT HOTFIXELTEK AZ AHN UGY, HOGY ATTOL MEGINT NEM MUTATJA A GEMEKET?
hát beszarok, ennyire nyomorék kibaszott bandát még nem láttam


nyilvanvaloan nem jatszottal id softos gamemel
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 08:31am
Quote (Floodban @ May 29 2012 04:26pm)
sacc per kb 1mil gold is lehet sztem


vagy inkabb a 4xese :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 08:32am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 04:31pm)
vagy inkabb a 4xese :D


inb4 fless, szar mert nincs rajta attackspeed
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 08:34am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 03:31pm)
vagy inkabb a 4xese :D


Négyszerese? Komolyan?^^
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137813791380138113824114Next
Closed New Topic New Poll