d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137713781379138013811468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 13 2022 08:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 13 2022 04:10pm)
!calc 30.000*(50833/7750)
egesz jol hangzik, bar lehet csak az atlag folotti reszre vonatkozik ez az ar.


np, amelyik villanyszerelő számla nélkül dolgozik ugyis gyakrabban köt be 1-2 eret a villanyórát megkerülve
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2022 08:12am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 13 2022 04:06pm)
+ukrajna


Amúgy vicces/szomorú, de a kormány eljutott oda, hogy szóról-szóra ugyanazt mondja, mint a választások előtt MZP: vissza kell venni a pazarló fogyasztásból.

A fideszesek azóta már elfelejtették, és most birka módjára bólogatnak.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:13am
Quote (cowding @ 13 Jul 2022 16:12)
np, amelyik villanyszerelő számla nélkül dolgozik ugyis gyakrabban köt be 1-2 eret a villanyórát megkerülve




lajcsi agrees
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:20am
Quote (-joey- @ 13 Jul 2022 16:12)
Amúgy vicces/szomorú, de a kormány eljutott oda, hogy szóról-szóra ugyanazt mondja, mint a választások előtt MZP: vissza kell venni a pazarló fogyasztásból.

A fideszesek azóta már elfelejtették, és most birka módjára bólogatnak.


lehet be keen vasarolni pulcsikbol + kabatbol, nem tudjuk mi lesz itt telen
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 08:25am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Jul 2022 16:08)
Egy átlagfogyasztó rezsivédetten 7750 Ft-ot fizet az áramért. de ha nem lenne rezsicsökkentés, akkor ugyanez piaci áron 50,833 Ft lenne. A gáz esetében a rezsitámogatott ár 15,833 Ft szemben a piaci árral, amely 131,441 Ft lenne

aki kulfoldon el, tudna ezt konfirmalni?
tenyleg ennyibe kerul 210 kilowattóra aram, illetve 194 köbméter gaz havonta?



Ez hulyeseg ebben a formaban. Az aram ara kb harmada a teljes szamlanak, es annak az ara hetszeres.
Tehat 7*1/3 + 2/3 lenne az ar. Ami haromszoros vegosszeget jelentene kb.
A fenti peldaban 21k.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2022 08:25am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 08:35am
Most nem mondhatjak az ellenzekiek, hogy a fideszt nem erdeklik. Most hajtjak vegre marki zay peter programjat.

Remelem nem kell haboruba is mennunk.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2022 08:36am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 13 2022 08:43am
összes vidéki öregember aki régi nagyobb méretű házban él szar szigeteléssel ripperino. nembaj úgyis biztos a fideszre szavaztak
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 08:50am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 13 Jul 2022 16:43)
összes vidéki öregember aki régi nagyobb méretű házban él szar szigeteléssel ripperino. nembaj úgyis biztos a fideszre szavaztak



Ha megfagy, akkor “minek ment oda”, “mi volt rajta” panelekkel lehet operalni.
Amugy gyurcsany jobb lenne?

Meg kene venni az uj iphonet, amig ilyen eros a forint.

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 13 2022 08:53am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:56am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Jul 2022 16:50)
Ha megfagy, akkor “minek ment oda”, “mi volt rajta” panelekkel lehet operalni.
Amugy gyurcsany jobb lenne?

Meg kene venni az uj iphonet, amig ilyen eros a forint.


hat miert nem koltozott el vmi a+++ energiahatekonysagu ujepitesube????
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 13 2022 09:10am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Jul 2022 16:08)
Egy átlagfogyasztó rezsivédetten 7750 Ft-ot fizet az áramért. de ha nem lenne rezsicsökkentés, akkor ugyanez piaci áron 50,833 Ft lenne. A gáz esetében a rezsitámogatott ár 15,833 Ft szemben a piaci árral, amely 131,441 Ft lenne

aki kulfoldon el, tudna ezt konfirmalni?
tenyleg ennyibe kerul 210 kilowattóra aram, illetve 194 köbméter gaz havonta?


itt 210 kwh a legutolso tarifaval szamovla amirol hallottam (60 cent/kwh) 126 euro ami pont 51k huf

ennel azota valoszinuleg valamivel dragabb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137713781379138013811468Next
Add Reply New Topic New Poll