d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137613771378137913801468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 05:22am
Quote (CyberPunk666 @ 13 Jul 2022 13:06)
Most mar minden igaz magyar sajnalhatja, hogy nem lesz olimpia 24-ben magyarorszagon. Allamcsodot is jelentene azonnal az orszag.


osszejohet olimpia nelkul is
Member
Posts: 2,924
Joined: Jun 25 2017
Gold: 17,767.00
Jul 13 2022 06:06am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 13 Jul 2022 13:22)
osszejohet olimpia nelkul is


nem tudom soros mennyit fizetett ezert a posztert

de remelem azt mar az uj kataval adozod
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2022 06:18am
Quote (anyd @ Jul 12 2022 10:55pm)
Egyébként a Katások ellehetetlenítése mindenkinek szar lesz, egy csomó szolgáltatás fog inflálódni


Bármit tesz a fidesz, az csak szar lehet.
Ha valamelyik kinyitja a pofáját, egyből elkezd zuhanni a forint.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 13 2022 07:59am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:04am
aki villannyal fut (esetleg klimaval), vagy panelben lakik az most rip ha jol ertem
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 13 2022 08:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 13 2022 04:04pm)
aki villannyal fut (esetleg klimaval), vagy panelben lakik az most rip ha jol ertem


Brüsszel és Gyurcsány miatt, természetesen.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:06am
Quote (-joey- @ 13 Jul 2022 16:05)
Brüsszel és Gyurcsány miatt, természetesen.


+ukrajna
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 13 2022 08:08am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 13 2022 04:04pm)
aki villannyal fut (esetleg klimaval), vagy panelben lakik az most rip ha jol ertem


nem olvastam még semmit de jol hangzik, igyis 30k a villanyszámlánk
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:08am
Egy átlagfogyasztó rezsivédetten 7750 Ft-ot fizet az áramért. de ha nem lenne rezsicsökkentés, akkor ugyanez piaci áron 50,833 Ft lenne. A gáz esetében a rezsitámogatott ár 15,833 Ft szemben a piaci árral, amely 131,441 Ft lenne

aki kulfoldon el, tudna ezt konfirmalni?
tenyleg ennyibe kerul 210 kilowattóra aram, illetve 194 köbméter gaz havonta?

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 13 2022 08:10am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 13 2022 08:10am
Quote (cowding @ 13 Jul 2022 16:08)
nem olvastam még semmit de jol hangzik, igyis 30k a villanyszámlánk


!calc 30.000*(50833/7750)
egesz jol hangzik, bar lehet csak az atlag folotti reszre vonatkozik ez az ar.

crypto mineolas mekkora riperinho, nem mintha sajnalnam.
ugyanitt alighasznalt 3090gtxet atvennek mondjuk 100rugoert, ha kapok ra 2ev garit, pm

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 13 2022 08:12am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137613771378137913801468Next
Add Reply New Topic New Poll