Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2012 12:24)
4k honor capen vagyok, es valami olyasmi dereng, hogy a 4k cap feletti honort átfogja váltani goldba, vagy valami ilyesmi.
Azt csak a kov arena season kezdesekor szokta, de ha igy kozben jon egy uj kieg, akkor afaik nullazodik, vagy legalabbis oktoberig kell varni vele