d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137613771378137913801887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 28 2012 02:27am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 10:23)
Mer, mi lesz holnap?
Mmo-champet se neztem egy hete, de ha most van vege az arena seasonnek, nem jovo heten lesz csak patch?


eszerint http://www.cinemablend.com/games/World-Warcraft-Patch-5-0-4-Going-Live-Week-46204.html a héten,azaz gondolom majd maintance alatt tolják be a patchet. én meg azért várom,mert nerfelik az xp req-t 50%al 82-től 85-ig. mindegyik szinthez már csak fele annyi xp kell majd.-
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2012 03:12am
valaki ravencresten jöjjön 2v2-be capelni
mondjuk főleg losst massolni, mert kurva szarul megy most a warriorral :x
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 28 2012 03:17am
Quote (cowding @ Aug 27 2012 05:41pm)
Egy named dinó ungoro nyugati felénél volt még burning crusadeben ennyit tudok :D
És ha már ottvagy ölj taknyot petért, legjobb àllat a jàtékban


ami a zöld bagbol esik? azt mar kifarmoltam
megvan a q fél óra alatt 8szor köptek le a 20bol majd ma folytatom.

This post was edited by harcikacsa17 on Aug 28 2012 03:18am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 04:17am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2012 11:12)
valaki ravencresten jöjjön 2v2-be capelni
mondjuk főleg losst massolni, mert kurva szarul megy most a warriorral :x


Minek

Holnap ugyis conquest = honor
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2012 04:24am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 12:17)
Minek

Holnap ugyis conquest = honor


4k honor capen vagyok, es valami olyasmi dereng, hogy a 4k cap feletti honort átfogja váltani goldba, vagy valami ilyesmi.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 04:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2012 12:24)
4k honor capen vagyok, es valami olyasmi dereng, hogy a 4k cap feletti honort átfogja váltani goldba, vagy valami ilyesmi.


Azt csak a kov arena season kezdesekor szokta, de ha igy kozben jon egy uj kieg, akkor afaik nullazodik, vagy legalabbis oktoberig kell varni vele
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2012 04:38am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 12:36)
Azt csak a kov arena season kezdesekor szokta, de ha igy kozben jon egy uj kieg, akkor afaik nullazodik, vagy legalabbis oktoberig kell varni vele


dno, minden esetre rosszul nemhiszem hogy jonne.
de mar megvan amugyis.

This post was edited by Cpt_Ghost on Aug 28 2012 04:39am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 05:22am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2012 12:38)
dno, minden esetre rosszul nemhiszem hogy jonne.
de mar megvan amugyis.


Pedig a rugommal vagy a magemmel meg el is szorakoztam volna :<
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 28 2012 05:24am
Quote (bajcli @ 28 Aug 2012 13:22)
Pedig a rugommal vagy a magemmel meg el is szorakoztam volna :<


hát tőlem arénázhatunk majd estefele : DDD
mondjuk főleg az lesz abból, hogy röhögök saját magamon, hogy milyen szar vagyok.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 05:25am
Quote (Cpt_Ghost @ 28 Aug 2012 13:24)
hát tőlem arénázhatunk majd estefele : DDD
mondjuk főleg az lesz abból, hogy röhögök saját magamon, hogy milyen szar vagyok.


Np majd en is rohogok rajtad!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137613771378137913801887Next
Add Reply New Topic New Poll