d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137513761377137813791468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 03:04pm
Quote (anyd @ 12 Jul 2022 22:55)
Egyébként a Katások ellehetetlenítése mindenkinek szar lesz, egy csomó szolgáltatás fog inflálódni


sok hulyenek ez nem esik le. kb annak nem, akinek mind1 az euro arfolyam, mert itthon forint van

lesznek itt meg meglepetesek, amikor a pizza 3000 helyett 4000 lesz, vagy a villanyszerelo 20helyett 30

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 12 2022 03:06pm
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jul 12 2022 03:17pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 11:04pm)
sok hulyenek ez nem esik le. kb annak nem, akinek mind1 az euro arfolyam, mert itthon forint van

lesznek itt meg meglepetesek, amikor a pizza 3000 helyett 4000 lesz, vagy a villanyszerelo 200 helyett 300


javítottam, kicsit elirtad
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 03:19pm
Quote (rapiddani @ 12 Jul 2022 23:17)
javítottam, kicsit elirtad


jon az 20ert is, ha a szomszedban lakik es csak 1 villanykortet kell cserelni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 12 2022 03:45pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 11:19pm)
jon az 20ert is, ha a szomszedban lakik es csak 1 villanykortet kell cserelni


jo lehet fél-1 évig várni a villanykörte kicseréléssel
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 13 2022 02:00am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 11:04pm)
sok hulyenek ez nem esik le. kb annak nem, akinek mind1 az euro arfolyam, mert itthon forint van

lesznek itt meg meglepetesek, amikor a pizza 3000 helyett 4000 lesz, vagy a villanyszerelo 20helyett 30


Vagy dolgoznak tovabb feketen
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 13 2022 03:06am
Tfw havi 400+kt adozok, engem mikor fog sajnalni valaki
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 13 2022 03:21am
Quote (Antarai @ Jul 13 2022 11:06am)
Tfw havi 400+kt adozok, engem mikor fog sajnalni valaki


én mindenkit sajnálok aki orbánéknak adozik mert hogy egy forintot nem látsz vissza abbol a 400kbol mint közszolgáltatás az biztos
tbh a szakemberre se fogok rossz szemmel nézni ha megcsinálja olcsóbban amit kell és közben nem kell focira donoljak indirekt

Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 13 2022 03:28am
Quote (cowding @ Jul 13 2022 11:21am)
én mindenkit sajnálok aki orbánéknak adozik mert hogy egy forintot nem látsz vissza abbol a 400kbol mint közszolgáltatás az biztos
tbh a szakemberre se fogok rossz szemmel nézni ha megcsinálja olcsóbban amit kell és közben nem kell focira donoljak indirekt


Ez
Oszinten leszarnam ha cserebe kapnek valamit
De a tanarok ehenhalnak, demotivaltak
Az egeszsegugy vicc, jarhatok maganba ha barmit el akarok intezni
Amikor nagypapamnak infarktusa volt a mento csak orakkal kesobb jott ki, aztan elkapott valami fertozest a korhazban es meghalt
Ezert fizetem a tbt basszameg
Egy kibaszott katyut honapokig kell kerulgetni mire befoltozzak a tetves utcan
Etc, lehetne sorolni reggelig
Yo ez az orszag

Hajra viktor, hajra fidesz

This post was edited by Antarai on Jul 13 2022 03:28am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 13 2022 04:49am


beszarás, a csávó tökéletesen előre látta a mai helyzetet
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 13 2022 05:06am
Most mar minden igaz magyar sajnalhatja, hogy nem lesz olimpia 24-ben magyarorszagon. Allamcsodot is jelentene azonnal az orszag.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137513761377137813791468Next
Add Reply New Topic New Poll