Quote (cowding @ Jul 13 2022 11:21am)
én mindenkit sajnálok aki orbánéknak adozik mert hogy egy forintot nem látsz vissza abbol a 400kbol mint közszolgáltatás az biztos
tbh a szakemberre se fogok rossz szemmel nézni ha megcsinálja olcsóbban amit kell és közben nem kell focira donoljak indirekt
Ez
Oszinten leszarnam ha cserebe kapnek valamit
De a tanarok ehenhalnak, demotivaltak
Az egeszsegugy vicc, jarhatok maganba ha barmit el akarok intezni
Amikor nagypapamnak infarktusa volt a mento csak orakkal kesobb jott ki, aztan elkapott valami fertozest a korhazban es meghalt
Ezert fizetem a tbt basszameg
Egy kibaszott katyut honapokig kell kerulgetni mire befoltozzak a tetves utcan
Etc, lehetne sorolni reggelig
Yo ez az orszag
Hajra viktor, hajra fidesz
This post was edited by Antarai on Jul 13 2022 03:28am