d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137513761377137813791887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 27 2012 07:56am
cool story bro:

nem vagyok egy nagy alt orult, de kb mindegyik karin van valami baszottjo szet amiert akarok egyet
FML

lesz 10 lvl90es karim
rl uralkodo.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 27 2012 10:51am
Quote (Floodban @ 27 Aug 2012 15:56)
cool story bro:

nem vagyok egy nagy alt orult, de kb mindegyik karin van valami baszottjo szet amiert akarok egyet
FML

lesz 10 lvl90es karim
rl uralkodo.


még jobb, hogy véletlenül se tudunk egyetérteni amúgy egyetlen setben se, hogy x classnak az lenne a legjobban kinéző tierje/akármilyen transmog setje
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 27 2012 11:24am
Quote (bajcli @ 27 Aug 2012 18:51)
még jobb, hogy véletlenül se tudunk egyetérteni amúgy egyetlen setben se, hogy x classnak az lenne a legjobban kinéző tierje/akármilyen transmog setje


most majdnem elkezdtem leirni mindegyik classnek melyik tierjei teccenek de eleg hosszu lenne.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 27 2012 11:27am
Quote (Floodban @ Aug 27 2012 05:24pm)
most majdnem elkezdtem leirni mindegyik classnek melyik tierjei teccenek de eleg hosszu lenne.


mintha nem lenne rá idöd
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 27 2012 11:33am
Quote (sylke @ 27 Aug 2012 19:27)
mintha nem lenne rá idöd


nincs is
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Aug 27 2012 11:39am
ungoroban valaki tud valamit egy bizonyos q-t ami arról szól h. le kell köpetned magad valami dinóval és akkor kapsz 1 mountot?
http://www.askapadwe.com/159/ravasaur-mount-guide-new-horde-only-raptor-mount/
ez lenne de nem értek nagyon angolul help plz

This post was edited by harcikacsa17 on Aug 27 2012 11:41am
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
Aug 27 2012 11:41am
Quote (harcikacsa17 @ 27 Aug 2012 19:39)
ungoroban valaki tud valamit egy bizonyos q-t ami arról szól h. le kell köpetned magad valami dinóval és akkor kapsz 1 mountot?


venomhide ravasaur keress rá
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 27 2012 11:41am
Quote (harcikacsa17 @ Aug 27 2012 07:39pm)
ungoroban valaki tud valamit egy bizonyos q-t ami arról szól h. le kell köpetned magad valami dinóval és akkor kapsz 1 mountot?


Egy named dinó ungoro nyugati felénél volt még burning crusadeben ennyit tudok :D
És ha már ottvagy ölj taknyot petért, legjobb àllat a jàtékban
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 28 2012 01:50am
legyen már holnap. addig nem akarok fejlődni.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 28 2012 02:23am
Quote (H4xooR @ 28 Aug 2012 09:50)
legyen már holnap. addig nem akarok fejlődni.


Mer, mi lesz holnap?
Mmo-champet se neztem egy hete, de ha most van vege az arena seasonnek, nem jovo heten lesz csak patch?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137513761377137813791887Next
Add Reply New Topic New Poll