d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137413751376137713781468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 12 2022 09:12am
Quote (Antarai @ Jul 12 2022 02:14pm)
Azert tegyuk hozza, hogy a katasok nagyresze megbaszodhatna


nyugodtan lehetett volna ellenőrizni azokat a cégeket, akik az elmúlt x évben eltüntették az alkalmazottakat, cserébe meg lett egy csillió EV-nek kifizetett számlájuk

nyugodtan lehetett volna sávozni is, ahogy ezt írták, emelni az összegeken

de hát mindenen dolgozni kellett volna kicsit, így hát marad a jó öreg kollektív kibaszás elve
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 09:22am
Quote (Jancsipapa @ 12 Jul 2022 17:12)
nyugodtan lehetett volna ellenőrizni azokat a cégeket, akik az elmúlt x évben eltüntették az alkalmazottakat, cserébe meg lett egy csillió EV-nek kifizetett számlájuk

nyugodtan lehetett volna sávozni is, ahogy ezt írták, emelni az összegeken

de hát mindenen dolgozni kellett volna kicsit, így hát marad a jó öreg kollektív kibaszás elve


az elso megoldas lett volna a legtobb melo, igy az elvbol kiesik.
az emeles lett volna legfairebb, szoval az is kiesik.
kikurni 300k+ emberrel viszont gg deal, szoval csak az maradt.
aki eddig katazott, most emel az arakon 30%ot, es nincs gond. szerencsere ezt se a magyar emberek fogjak megfizetni, az aremelest szemelyesen viktor fogja utalni.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 12 2022 09:43am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 05:22pm)
az elso megoldas lett volna a legtobb melo, igy az elvbol kiesik.
az emeles lett volna legfairebb, szoval az is kiesik.
kikurni 300k+ emberrel viszont gg deal, szoval csak az maradt.
aki eddig katazott, most emel az arakon 30%ot, es nincs gond. szerencsere ezt se a magyar emberek fogjak megfizetni, az aremelest szemelyesen viktor fogja utalni.


gondolkoztam azon, hogy ősztől emeljek-e az óradíjamon, hát ezennel eldőlt. :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 09:50am
Quote (Jancsipapa @ 12 Jul 2022 17:43)
gondolkoztam azon, hogy ősztől emeljek-e az óradíjamon, hát ezennel eldőlt. :D


ehendoglest is megfontolhatnad igazan
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 12 2022 09:55am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 05:50pm)
ehendoglest is megfontolhatnad igazan


mindenképpen
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 12 2022 10:50am
Quote (Jancsipapa @ Jul 12 2022 05:55pm)
mindenképpen



Esetleg dolgozz IT szektorban.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jul 12 2022 11:12am
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 06:50pm)
Esetleg dolgozz IT szektorban.


a magán vonalat ez nálam nem érinti, a céges részt már annál inkább, szóval valszeg maradok katában, a cégest meg majd valahogy megoldjuk, kiderül...

mást nem fogok csinálni. :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 12 2022 12:24pm
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 06:50pm)
Esetleg dolgozz IT szektorban.



Az túl könnyű, csak annak való akinek büdös a munka
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jul 12 2022 12:37pm
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 06:50pm)
Esetleg dolgozz IT szektorban.


eddig bírta vergodes nelkul a kaller
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 12 2022 02:55pm
Egyébként a Katások ellehetetlenítése mindenkinek szar lesz, egy csomó szolgáltatás fog inflálódni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137413751376137713781468Next
Add Reply New Topic New Poll