Quote (Jancsipapa @ 12 Jul 2022 17:12)
nyugodtan lehetett volna ellenőrizni azokat a cégeket, akik az elmúlt x évben eltüntették az alkalmazottakat, cserébe meg lett egy csillió EV-nek kifizetett számlájuk
nyugodtan lehetett volna sávozni is, ahogy ezt írták, emelni az összegeken
de hát mindenen dolgozni kellett volna kicsit, így hát marad a jó öreg kollektív kibaszás elve
az elso megoldas lett volna a legtobb melo, igy az elvbol kiesik.
az emeles lett volna legfairebb, szoval az is kiesik.
kikurni 300k+ emberrel viszont gg deal, szoval csak az maradt.
aki eddig katazott, most emel az arakon 30%ot, es nincs gond. szerencsere ezt se a magyar emberek fogjak megfizetni, az aremelest szemelyesen viktor fogja utalni.