Quote (bajcli @ Aug 21 2012 08:12pm)
kezdőknek - újrakezdőknek
http://1.imgland.net/UvK4UVP.png
néztem már de ha még össze is tudnék valahonnan szedni 15 eurót,mivel az alapwowom megvan-kéne csinálnie gy új accountot ami nem magyar.Csak úgy oldható meg a goldból gamecard
Egyáltalán mi a hátránya ha nem magyar az accountod?
Mellesleg alig egy hónap vna pandáig amit megint csak meg kéne venni,hogy értelme legyen a mostani viszonylatban pedig nem igazán vagyok megáldva sok pénzzel.
Lehet inkább a Care topicba kellett volna irnom....