d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137413751376137713781887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 19 2012 08:12am
valaki küldjön nekem scroll of resurrectiont! inb4 senki sem tud.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 19 2012 08:12am
Quote (H4xooR @ 19 Aug 2012 16:12)
valaki küldjön nekem scroll of resurrectiont! inb4 senki sem tud.


adj emailt
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Aug 19 2012 08:14am
Quote (Floodban @ 19 Aug 2012 16:12)
adj emailt


adtam !_!
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 19 2012 06:19pm
:banana:
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 19 2012 06:23pm
reported
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 19 2012 06:24pm
Quote (Floodban @ 20 Aug 2012 01:23)
reported


:banana:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 21 2012 01:12pm
kezdőknek - újrakezdőknek

Member
Posts: 8,237
Joined: Feb 5 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Aug 22 2012 04:16pm
Quote (bajcli @ Aug 21 2012 08:12pm)
kezdőknek - újrakezdőknek

http://1.imgland.net/UvK4UVP.png


néztem már de ha még össze is tudnék valahonnan szedni 15 eurót,mivel az alapwowom megvan-kéne csinálnie gy új accountot ami nem magyar.Csak úgy oldható meg a goldból gamecard

Egyáltalán mi a hátránya ha nem magyar az accountod?

Mellesleg alig egy hónap vna pandáig amit megint csak meg kéne venni,hogy értelme legyen a mostani viszonylatban pedig nem igazán vagyok megáldva sok pénzzel.

Lehet inkább a Care topicba kellett volna irnom....
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 23 2012 02:51am
bajclinak: hétföig nincs netem.gif
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 26 2012 11:48am
Quote (sylke @ 23 Aug 2012 10:51)
bajclinak: hétföig nincs netem.gif


bad son madkid?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137413751376137713781887Next
Add Reply New Topic New Poll