d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1137413751376137713784114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 05:52am
egeszen mokasnak tartom, hogy valaki meg azt hiszi, hogy wizardon az archon form jo valamire
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 29 2012 05:56am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 13:52)
egeszen mokasnak tartom, hogy valaki meg azt hiszi, hogy wizardon az archon form jo valamire


epp irni akartam hogy ki a faszom tolja archonnal, tokre nincs ra hely
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 05:59am
Quote (Floodban @ May 29 2012 01:56pm)
epp irni akartam hogy ki a faszom tolja archonnal, tokre nincs ra hely


jah... ha 8 hely lenne 6 helyett akkor se az archon formot tennem be :D
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 29 2012 06:02am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 13:59)
jah... ha 8 hely lenne 6 helyett akkor se az archon formot tennem be :D


szerintem akárhány hely lenne, infernón azért nem fér el, mert nem használhatod mellé a defenzív spelljeidet és tönkrevernek
norm/night/hellen még godmode legtöbbször
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 06:02am
Faszkivan...ha véletlen jól megy az mfelés akkor jön egy fire chains/fast enemy és vége az egésznek.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 29 2012 06:06am
engem már egy non-champion harbinger of pestilence meg soul lasher is teljesen kiborit
fu de GECIRE UTÁLOM ÖKET
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 29 2012 06:06am
ma vettem egy normális fegyvert, hell yea!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 06:38am
Quote (Klontar @ 29 May 2012 13:02)
szerintem akárhány hely lenne, infernón azért nem fér el, mert nem használhatod mellé a defenzív spelljeidet és tönkrevernek
norm/night/hellen még godmode legtöbbször


infernon én sem használom, de nm és hell rare mobokat azzal öltem.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
May 29 2012 06:40am
ez a warriors journal megvan valakinek?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 29 2012 06:58am
Quote (meatyowllegs @ May 29 2012 12:52pm)
egeszen mokasnak tartom, hogy valaki meg azt hiszi, hogy wizardon az archon form jo valamire


egyetlen forma ahol sebzést is tudok nyújtani
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137413751376137713784114Next
Closed New Topic New Poll