Quote (Antarai @ 12 Jul 2022 15:11)
Meg a fodrasz, etc aki havi 1 misi felett keres, fele utan ad is szamlat, aztan nem adozik szart se
En meg fizetem a havi fel milla adot h basznak meg
naja, viszont a vallalkozo beleol x penzt, akar milliokat a dologba, meg mielott akar 1 embernek is levagna a hajat. teny, hogy keveset adozik, de en mint konyvelo kb 5* annyit adoznek. fokozatosan kellett volna emelni, nem szept1tol felkurni 400%kal. arrol nem is beszelve, hogy a vallalkozonak evekbe is telhet, mire 1 millaert vag havonta hajat. ugyfelkor nem egyik naprol a masikra lesz
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 12 2022 07:23am