d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137313741375137613771468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 04:15am
usd 413, lehet az lesz 420 soon. csak elore. erdekes, februarban 310 volt
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jul 12 2022 04:23am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 12 2022 04:59am
Quote (cowding @ Jul 12 2022 11:57am)
hát az élő közvetitésen áll a villamos az emberek meg elötte a sinen

https://i.imgur.com/sEPGaDe.jpeg

https://i.imgur.com/tVb94VO.jpeg


elkezdett esni, mehet mindenki haza
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 12 2022 06:14am
Azert tegyuk hozza, hogy a katasok nagyresze megbaszodhatna
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 07:09am
Quote (Antarai @ 12 Jul 2022 14:14)
Azert tegyuk hozza, hogy a katasok nagyresze megbaszodhatna


pl a taxis, aki katazhat tovabb, igaz
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 12 2022 07:11am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 12 2022 03:09pm)
pl a taxis, aki katazhat tovabb, igaz


Meg a fodrasz, etc aki havi 1 misi felett keres, fele utan ad is szamlat, aztan nem adozik szart se

En meg fizetem a havi fel milla adot h basznak meg

This post was edited by Antarai on Jul 12 2022 07:13am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 07:22am
Quote (Antarai @ 12 Jul 2022 15:11)
Meg a fodrasz, etc aki havi 1 misi felett keres, fele utan ad is szamlat, aztan nem adozik szart se

En meg fizetem a havi fel milla adot h basznak meg


naja, viszont a vallalkozo beleol x penzt, akar milliokat a dologba, meg mielott akar 1 embernek is levagna a hajat. teny, hogy keveset adozik, de en mint konyvelo kb 5* annyit adoznek. fokozatosan kellett volna emelni, nem szept1tol felkurni 400%kal. arrol nem is beszelve, hogy a vallalkozonak evekbe is telhet, mire 1 millaert vag havonta hajat. ugyfelkor nem egyik naprol a masikra lesz

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 12 2022 07:23am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 07:26am
bonuszkent talan nem covid 47544. hullam + un. haborusiflacio, kozelgo valsaggal egyutt kellett volna ezt meglepni. es kozben szajkozni, hogy tamogatjuk a kisvallalkozokat
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 12 2022 07:53am
nembaj, marad majd a szia uram szamlaval 45, nelkule 30 tema, tiszta 2010es evek eleje.
a megoldas az lett volna, hogy szepen kb inflacioval megegyezo mertekben emelik a havi kata osszeget, vagy savosra valtoztatjak, tehat aki havi 100ezret keres, az nem annyit fizet, mint aki havi 800at. kestek vele kb 6evet.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 12 2022 08:20am
Quote (-joey- @ 12 Jul 2022 11:56)
Megy a villamos.


én literally ott voltam 10 perccel mielőtt leírtad ezt a posztot és kurvára nem jött

szerencsére a moszkvára mentem ezért csak metróztam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137313741375137613771468Next
Add Reply New Topic New Poll