d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1137313741375137613774114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 05:18am
Quote (SummertimeClothes @ 29 May 2012 12:18)
tehat leesett, csak ujracastoltad hamar
nem ugyanaz


not
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 05:24am
Quote (Bendeguz @ 29 May 2012 12:17)
Istenem......VIDEÓZD LE HOGY 10 PERCIG RAJTAD VAN és neked adom az összes cuccom. ESKÜSZÖM.


mivel folyamatosan csökken, így 10 percre most nem tornáztam fel nekem, de hidd el, hogy 5 perc alatt összesen össze lehet még ütni annyit, hogy az össz idő meglegyen...



This post was edited by CyberPunk666 on May 29 2012 05:25am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
May 29 2012 05:25am
csak megcsinalnam azt a 10 perces videot
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 05:28am
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 12:24pm)
mivel folyamatosan csökken, így 10 percre most nem tornáztam fel nekem, de hidd el, hogy 5 perc alatt összesen össze lehet még ütni annyit, hogy az össz idő meglegyen...

http://2.imgland.net/6ibQU.png


Ja, hagyjál már a hülyeségeiddel, Iskatu 2352352352 kis fekete szarja nélkül az életbe nem jött volna össze az 5 perc, de még a 3 se.
Ne nézz már hülyének könyörgöm...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 05:28am
Quote (Bendeguz @ 29 May 2012 12:28)
Ja, hagyjál már a hülyeségeiddel, Iskatu 2352352352 kis fekete szarja nélkül az életbe nem jött volna össze az 5 perc, de még a 3 se.
Ne nézz már hülyének könyörgöm...


silver spiren is összejön diablo előtt

btw 10 percig fennt van != 10 perc van hátra.

This post was edited by CyberPunk666 on May 29 2012 05:29am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 05:31am
fasszopokurva belial
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 05:31am
Quote (SummertimeClothes @ May 29 2012 12:31pm)
fasszopokurva belial


Vouch!
Member
Posts: 1,628
Joined: Oct 11 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2012 05:41am
nekem van egy hàrdkor démon vadàszom a kettes szintröl.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 29 2012 05:43am
Quote (DIR @ 29 May 2012 13:41)
nekem van egy hàrdkor démon vadàszom a kettes szintröl.


földszinten kit tartasz?
Member
Posts: 1,628
Joined: Oct 11 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 29 2012 05:45am
Quote (RRC @ 29 May 2012 12:43)
földszinten kit tartasz?


the best of terrant :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137313741375137613774114Next
Closed New Topic New Poll