d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137213731374137513761468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 11 2022 08:05am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jul 11 2022 03:04pm)
https://kormany.hu/hirek/a-kormany-a-haborus-valsagban-is-megorzi-a-legkisebb-vallalkozasok-kedvezmenyes-adozasat

bicskanyitogato, bar varhato volt.
ki a faszom katazott ugy eddig, hgoy csak maganszemelynek szamlazott? senki LOL.
na majd megy a szamlaval dragabb szarakodas megint, OFC szarrago taxisok csinalhatjak tovabb (akik a legtobbet nyertek vele)
vagy mki emel 40-50%kal arakat, aki eddig katazott.


kibasznak tobbszazezer emberrel, de igy is kepesek ugy beallitani magukat, hogy ok a megmentok :D


Nevetseges
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jul 12 2022 03:02am
Quote (-joey- @ 12 Jul 2022 10:24)


Magyar nemzet is a címlapon hozta, Juhászrol jelentek meg hasonló lejárató cikkek pár éve, hogy bpn 400 körül bérel lakást = ő geci gazdag

tv2 kiment a lakasahoz erről riportot készíteni es bezoomoltak az ablakon, aztan ezt este siman leadták a tényekben

ha kibasznak minket az EU-ból, akkor már nem kell ilyen lejárató cikkekkel sem baszakodni, siman börtönbe lehet zárni a kritikusokat

most ez elképzelhetetlennek tűnik, de az irány erre mutat es elég jó tempóban haladunk
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 12 2022 03:35am
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 10:24am)



Sima csaladi hazat veszel ott annyiert ja
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 12 2022 03:51am
Megy a tüntetés a KATA-törvény ellen. Elég kevesen vannak, szóval várható, hogy 2 hét múlva már ez sem fog senkit érdekelni.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 12 2022 03:55am
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 11:51am)
Megy a tüntetés a KATA-törvény ellen. Elég kevesen vannak, szóval várható, hogy 2 hét múlva már ez sem fog senkit érdekelni.



Szerintem akiknek most fáj, azok megjegyzik.
Szépen lassan, mindenkivel kibasz ez a rendszer
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 12 2022 03:55am
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 11:51am)
Megy a tüntetés a KATA-törvény ellen. Elég kevesen vannak, szóval várható, hogy 2 hét múlva már ez sem fog senkit érdekelni.


azért a margithidat lezárták
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 12 2022 03:56am
Quote (cowding @ Jul 12 2022 11:55am)
azért a margithidat lezárták


Megy a villamos.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jul 12 2022 03:57am
Quote (-joey- @ Jul 12 2022 11:56am)
Megy a villamos.


hát az élő közvetitésen áll a villamos az emberek meg elötte a sinen





This post was edited by cowding on Jul 12 2022 04:00am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jul 12 2022 04:03am
Quote (cowding @ Jul 12 2022 11:57am)
hát az élő közvetitésen áll a villamos az emberek meg elötte a sinen

https://i.imgur.com/sEPGaDe.jpeg

https://i.imgur.com/tVb94VO.jpeg


Akkor már alakul.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137213731374137513761468Next
Add Reply New Topic New Poll