d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1137213731374137513761887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 16 2012 02:07pm
Quote (sylke @ 16 Aug 2012 22:05)
bántasz


mintha rajtam múlna, hogy baszol játszani
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2012 03:13am
szerintem új perszonális rekord, heroism nélkül



inb4 szarkevés

This post was edited by bajcli on Aug 17 2012 03:14am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2012 10:04am
de kibaszott jo a mists cinematic trailer!

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2012 10:13am
Quote (Moonflow @ Aug 17 2012 04:04pm)
de kibaszott jo a mists cinematic trailer!

http://www.youtube.com/watch?v=0wyybJf7yvo


ezt te sem gondoltad komolyan, az elsö fele kb a sima w3 koppintása
meg amikor elkezd vigyorogni a panda... mintha vmi gyerekeknek készült animácios filmet néznék
nekem nagyon nem jött be
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Aug 17 2012 10:22am
Quote (sylke @ 17 Aug 2012 18:13)
ezt te sem gondoltad komolyan, az elsö fele kb a sima w3 koppintása
meg amikor elkezd vigyorogni a panda... mintha vmi gyerekeknek készült animácios filmet néznék
nekem nagyon nem jött be


ja, büdös tolvaj geci blizzard lopja a saját franchiseját, ami a wownak az alapja!

stop retard pls
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2012 10:30am
Quote (sylke @ 17 Aug 2012 17:13)
ezt te sem gondoltad komolyan, az elsö fele kb a sima w3 koppintása
meg amikor elkezd vigyorogni a panda... mintha vmi gyerekeknek készült animácios filmet néznék
nekem nagyon nem jött be


Quote (bajcli @ 17 Aug 2012 17:22)
ja, büdös tolvaj geci blizzard lopja a saját franchiseját, ami a wownak az alapja!

stop retard pls


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2012 10:35am
Quote (bajcli @ Aug 17 2012 04:22pm)
ja, büdös tolvaj geci blizzard lopja a saját franchiseját, ami a wownak az alapja!

stop retard pls


hát attol még ugyanazaz érzés marad bennem, hogy w3 cinematicot lekoppintották :c
szeretem a blizz cinematicokat, de ez imo szar

anyámat

Quote (Moonflow @ Aug 17 2012 04:30pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


TE MEG MIT RÖHÖGSZ

This post was edited by sylke on Aug 17 2012 10:36am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Aug 17 2012 10:40am
Quote (Moonflow @ 17 Aug 2012 18:04)
de kibaszott jo a mists cinematic trailer!

http://www.youtube.com/watch?v=0wyybJf7yvo


szerintem is kurva jó
sylnek meg tényleg az annyát hogy sir!
ez egy ilyen lazulos exp lesz, sirni a pandak miatt gyerekesebb mint maguk a pandak.
nem kell mindig hurr durr elfoglalompusztitomavilagot főgonosz.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Aug 17 2012 10:41am
Quote (Cpt_Ghost @ Aug 17 2012 04:40pm)
szerintem is kurva jó
sylnek meg tényleg az annyát hogy sir!
ez egy ilyen lazulos exp lesz,  sirni a pandak miatt gyerekesebb mint maguk a pandak.
nem kell mindig hurr durr elfoglalompusztitomavilagot főgonosz.


nem a panda miatt sirok hülyegyerek
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 17 2012 10:42am
Quote (sylke @ 17 Aug 2012 17:35)
hát attol még ugyanazaz érzés marad bennem, hogy w3 cinematicot lekoppintották :c
szeretem a blizz cinematicokat, de ez imo szar

anyámat



TE MEG MIT RÖHÖGSZ


Te meg mit sirsz? inkabb gyere honozni, tul sokat meloztam mostanaban es nem sok idom volt :<

Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2012 17:40)
szerintem is kurva jó
sylnek meg tényleg az annyát hogy sir!
ez egy ilyen lazulos exp lesz,  sirni a pandak miatt gyerekesebb mint maguk a pandak.
nem kell mindig hurr durr elfoglalompusztitomavilagot főgonosz.


a trailer miatt sir, nem az expo miatt
l2read

This post was edited by Moonflow on Aug 17 2012 10:42am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137213731374137513761887Next
Add Reply New Topic New Poll