Quote (sylke @ 17 Aug 2012 17:35)
hát attol még ugyanazaz érzés marad bennem, hogy w3 cinematicot lekoppintották :c
szeretem a blizz cinematicokat, de ez imo szar
anyámat
TE MEG MIT RÖHÖGSZ
Te meg mit sirsz? inkabb gyere honozni, tul sokat meloztam mostanaban es nem sok idom volt :<
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Aug 2012 17:40)
szerintem is kurva jó
sylnek meg tényleg az annyát hogy sir!
ez egy ilyen lazulos exp lesz, sirni a pandak miatt gyerekesebb mint maguk a pandak.
nem kell mindig hurr durr elfoglalompusztitomavilagot főgonosz.
a trailer miatt sir, nem az expo miatt
l2read
This post was edited by Moonflow on Aug 17 2012 10:42am