d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1137213731374137513764114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 29 2012 04:50am
mégegyilyenköcsöggamet

>archon módba bevágom magam egy horda miatt
>futok mobot keresve ne muljon el
>elmúlik
>1sec mulva felbukkan waller jailer mortar
>AKURVANYÁD


és rendszeresen ezt csinálja ha archont castolok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 04:51am
Quote (szabika @ 29 May 2012 12:50)
mégegyilyenköcsöggamet

>archon módba bevágom magam egy horda miatt
>futok mobot keresve ne muljon el
>elmúlik
>1sec mulva felbukkan waller jailer mortar
>AKURVANYÁD


és rendszeresen ezt csinálja ha archont castolok


monkkal sweeping winddel ugyanez 24 7 :s
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 04:52am
Quote (szabika @ 29 May 2012 11:50)
mégegyilyenköcsöggamet

>archon módba bevágom magam egy horda miatt
>futok mobot keresve ne muljon el
>elmúlik
>1sec mulva felbukkan waller jailer mortar
>AKURVANYÁD


és rendszeresen ezt csinálja ha archont castolok


ezért kell teleport mellé. volt hogy act4ben úgy mentem vagy 10 perecig, hogy nem esett le egyszer sem.
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
May 29 2012 04:54am
Quote (meatyowllegs @ 29 May 2012 11:19)
http://2.imgland.net/0fOJeZ.png
mostmar embernek erzem magam


:DDDDDDDDDDD ez a mondat aranyat ér! :D:D
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 29 2012 05:05am
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 11:52am)
ezért kell teleport mellé. volt hogy act4ben úgy mentem vagy 10 perecig, hogy nem esett le egyszer sem.


mert az az 1 screennyi teleport olyan sok
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 05:10am
Quote (szabika @ 29 May 2012 12:05)
mert az az 1 screennyi teleport olyan sok


pontosan elég 10 secenként arra, hogy eljuss a következő packhoz.

vagy legyen a +25% dmg, és akkor gyorsabban végzel egy adaggal.

This post was edited by CyberPunk666 on May 29 2012 05:11am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 05:11am
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 11:52am)
ezért kell teleport mellé. volt hogy act4ben úgy mentem vagy 10 perecig, hogy nem esett le egyszer sem.


:lol:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 29 2012 05:13am
Quote (Bendeguz @ 29 May 2012 12:11)
:lol:


kurvavicces. Ha 120 secig fenntvan, akkor már elég, mert annyi a cdje.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 29 2012 05:17am
Quote (CyberPunk666 @ May 29 2012 12:13pm)
kurvavicces. Ha 120 secig fenntvan, akkor már elég, mert annyi a cdje.


Istenem......VIDEÓZD LE HOGY 10 PERCIG RAJTAD VAN és neked adom az összes cuccom. ESKÜSZÖM.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 29 2012 05:18am
Quote (CyberPunk666 @ 29 May 2012 13:13)
kurvavicces. Ha 120 secig fenntvan, akkor már elég, mert annyi a cdje.


tehat leesett, csak ujracastoltad hamar
nem ugyanaz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137213731374137513764114Next
Closed New Topic New Poll