d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137113721373137413751468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 21 2022 01:11pm
nvm

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 21 2022 01:14pm
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 24 2022 02:26am
Működik az üzemanyag árstop:



Also, akinek traktorja van, az majd nyilván elmegy 20 km/h sebességgel az országúton a benzinkútra, mert kannába nem vehet hatósági áron.

This post was edited by -joey- on Jun 24 2022 02:29am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2022 02:33am
Quote (-joey- @ Jun 24 2022 10:26am)
Működik az üzemanyag árstop:

https://i.imgur.com/3DfGD1Y.jpg

Also, akinek traktorja van, az majd nyilván elmegy 20 km/h sebességgel az országúton a benzinkútra, mert kannába nem vehet hatósági áron.


Akinek traktorja van az pénzt keres vele az ne zsidoskodjon és vigye a tartályt.

6-os úton most elég sokat közlekedtem és baromi felbasz h a traktorok magasról leszarják a tiltó táblát és ott grasszálnak a főúton
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 24 2022 02:36am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2022 10:33am)
Akinek traktorja van az pénzt keres vele az ne zsidoskodjon és vigye a tartályt.

6-os úton most elég sokat közlekedtem és baromi felbasz h a traktorok magasról leszarják a tiltó táblát és ott grasszálnak a főúton



végén te fogod kifizetni ha a traktor nem 500forintert tankol, az megvan?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2022 02:50am
Quote (rapiddani @ Jun 24 2022 10:36am)
végén te fogod kifizetni ha a traktor nem 500forintert tankol, az megvan?


Ha ehhez az kell h ne grasszáljon a főúton akkor simán, de a magyar vállalkozó szellemet ismerve sztem tankolhatna 350ért de azt mondja 700ért tnakol és simán belerakja a többletárat abba amit mi fizetünk, kurvamindegy mennyiért tankol
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jul 11 2022 06:23am
Quote (-joey- @ Jun 24 2022 10:26am)
Működik az üzemanyag árstop:

https://i.imgur.com/3DfGD1Y.jpg

Also, akinek traktorja van, az majd nyilván elmegy 20 km/h sebességgel az országúton a benzinkútra, mert kannába nem vehet hatósági áron.


Nem ugy van, hogy mezogazdasagi etc jarmuvek amugy sem a fix aron tankolnak?
Legalabbis nekem ugy remlik, de nem mernek megeskudni ra

This post was edited by Antarai on Jul 11 2022 06:24am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jul 11 2022 07:04am
https://kormany.hu/hirek/a-kormany-a-haborus-valsagban-is-megorzi-a-legkisebb-vallalkozasok-kedvezmenyes-adozasat

bicskanyitogato, bar varhato volt.
ki a faszom katazott ugy eddig, hgoy csak maganszemelynek szamlazott? senki LOL.
na majd megy a szamlaval dragabb szarakodas megint, OFC szarrago taxisok csinalhatjak tovabb (akik a legtobbet nyertek vele)
vagy mki emel 40-50%kal arakat, aki eddig katazott.


kibasznak tobbszazezer emberrel, de igy is kepesek ugy beallitani magukat, hogy ok a megmentok :D

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jul 11 2022 07:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137113721373137413751468Next
Add Reply New Topic New Poll