d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1137013711372137313741468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 07:47am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 03:46pm)
kalauz, diablo 2 szakértő, fotel pszichiáter, reneszánsz ember


Igen.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 20 2022 07:52am
végre valami kontent
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 20 2022 07:59am
Quote (Senee @ Jun 20 2022 02:40pm)
Meg az oroszok a kievan rust, meg a törökök az oszmán birodalmat, meg az örmények a nagorno-karabakh, meg a kínaiak taiwant meg a faszomok a faszomat etcetcetc.

"DE AZ A MIENK VÓT ÁRPÁD, NEM EZÉRT HULLAJTOTTA VÉRÉT!"

A kiegyezés után minden kisebbséget magyarizáltunk, magyar nevek kellettek, magyarul tanultak (vagy/és németül) és sokszor ezt nem békésen értük el, hogy ebbe beletörődjenek. Erre egy szerb elnyomott lelőtte ferdinándot, erre természetesen mégnagyobb retorziókat basztunk rájuk, aztán a végén megszoptuk a faszt. Not to mention mikor a háború után a románokat is betaláltuk aztán ott is erősen visszanyalt a fagyi és ott is a nagyhatalmak mondták a románoknak, hogy azért Sopronig nem kéne menni.

Ha mindenkinek a "trianonjára" még várunk, hogy visszaszerezze akkor az egész történelmünket végigkísérő háborúk soha a büdös kurva életben nem fognak megszűnni.


Nem mellesleg akkor pl. ha a besenyők nincsenek kiirtva bizánc által a gecibe (csak kis részük maradt meg és olvadt be a magyarok közé) akkor most ők is mint nép követelnék a saját trianonjaikat. Ergo az csinálja jól aki kiirtja az egész leigázott népet a büdös picsába mert akkor nem lesz ki visszaköveteljen bármit is. Vagy talán nem kéne rabolni-fosztogatni (hódítani) és mindenki maradhatott volna a picsáján csipkebogyót szedegetni Szibériában. De nyilván akkor az nem volt opicó. Csak akkor ne tegyünk úgy mintha európa végigkúrása, fosztogatása az olyan hősies cselekedet lett volna.


De mindegy is, csak holnap indítjuk a felülvizsgálatokat és most van egy csomó időm, hogy kurvára felesleges dolgokon gondolkodjak. De inkább rendelek valami kaját aztán nézek egy videót mert ma meg még nem ettem semmit! xD

Na viszontlátásra


az uj vilagrend majd megoldja ezt a problemat

ugyis higul/keveredik sok orszag kulturaja, par hete furcsan neztek ram mert nem tudtam mi az az iftar
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 08:08am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 20 2022 03:59pm)
az uj vilagrend majd megoldja ezt a problemat

ugyis higul/keveredik sok orszag kulturaja, par hete furcsan neztek ram mert nem tudtam mi az az iftar


meg lettetek trükközve ((((ŐK)))) által
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Jun 20 2022 09:24am
ez most elegge quality content volt
kosz sracok
Member
Posts: 599
Joined: Jul 7 2021
Gold: 0.00
Jun 20 2022 11:41am
Nem rossz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2022 02:12pm
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Jun 2022 16:08)
meg lettetek trükközve ((((ŐK)))) által


Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 20 2022 03:26pm
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 21 2022 01:03pm
Quote (Genthor @ Jun 21 2022 08:55pm)


Háború és gazdasági válság közepén ez volt a legfontosabb.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1137013711372137313741468Next
Add Reply New Topic New Poll