Quote (kriza @ Sep 10 2012 02:13pm)
bemegyek egy random barlangba. megtamad egy zubat. charizardnak 1 hit. teszek 2 lepest. megtamad egy zubat. etcetc. idegesito. erre jo az a szar.
engem sose támadtak ilyen sűrűn, de amugy meg élveztem, mert a harcról szól a játék
