Quote (yupi @ 14 Aug 2012 22:24)
Hali lenne egy olyan kérdésem hogy feralnak staff vagy polearm a jobb ? csakmert staffal jobb az attack speed és többet proccol passive, polearmal meg gondolom nagyobbak az ability damok mert ugye weapon dmg %-ból damolnak
Javítsatok ki ha gyökérséget mondok, és várnám a véleményeket is:p
tökfölösleges ilyenen theorycraftolni, mert úgysincs egyik tierben se olyan, hogy van két pont ugyanolyan jó fegyver annyi különbséggel, hogy egyik staff, másik meg polearm
lásd: t13ban hc kiril mindenképpen bis, hc staff of coagulated globules gondolom weapon dam miatt jobb, mint norm kiril, ami meg jobb norm staffnél, stb
lényeg, hogy sose amiatt dől el a sorrend, hogy melyik milyen weapon class