Quote (jspogmg @ 8 Feb 2012 22:53)
http://www.youtube.com/watch?v=GFTHFWztzbk
ha az a 20-30 centi hó nincs ott ami befedi az érkezőt akkor meglenne de így is elégedett vagyok így elsőre.
az érkezésen még finomitani kell

de arccal tompitottál azért
This post was edited by Inakwo on Feb 8 2012 04:01pm