d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11361371381391405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 8 2012 03:38pm
Quote (jspogmg @ 8 Feb 2012 23:32)
tfw életetben először szaltóztál biciklivel


LOL blackflip? :respect:
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 8 2012 03:43pm
Quote (ecneB @ Feb 8 2012 09:38pm)
LOL blackflip? :respect:


hát még gyúrogatni kell meg majd nem 30 centi süppedős hóba is megpróbálni de igen, a forgás része megvolt
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 8 2012 03:44pm
Quote (jspogmg @ 8 Feb 2012 23:32)
tfw életetben először szaltóztál biciklivel


grat mongi! :D
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 8 2012 03:53pm

ha az a 20-30 centi hó nincs ott ami befedi az érkezőt akkor meglenne de így is elégedett vagyok így elsőre.

This post was edited by jspogmg on Feb 8 2012 03:53pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 8 2012 03:56pm
Quote (jspogmg @ 8 Feb 2012 22:53)
http://www.youtube.com/watch?v=GFTHFWztzbk
ha az a 20-30 centi hó nincs ott ami befedi az érkezőt akkor meglenne de így is elégedett vagyok így elsőre.


szar
Dave Mirra-ban jobbat tolok!

This post was edited by Rawen on Feb 8 2012 03:57pm
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Feb 8 2012 04:00pm
Quote (Rawen @ Feb 8 2012 09:56pm)
szar
Dave Mirra-ban jobbat tolok!


abban én is profi vagyok :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 8 2012 04:00pm
Quote (jspogmg @ 8 Feb 2012 22:53)
http://www.youtube.com/watch?v=GFTHFWztzbk
ha az a 20-30 centi hó nincs ott ami befedi az érkezőt akkor meglenne de így is elégedett vagyok így elsőre.


az érkezésen még finomitani kell :)

de arccal tompitottál azért

This post was edited by Inakwo on Feb 8 2012 04:01pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Feb 8 2012 04:01pm
Quote (Inakwo @ 9 Feb 2012 00:00)
az érkezésen még finomitani kell :)


meg hótalanítani
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 8 2012 04:03pm
Quote (jspogmg @ Feb 8 2012 11:53pm)
http://www.youtube.com/watch?v=GFTHFWztzbk
ha az a 20-30 centi hó nincs ott ami befedi az érkezőt akkor meglenne de így is elégedett vagyok így elsőre.


xddd
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Feb 8 2012 04:04pm
ilyen hidegbe ha fizetnenek erte se mennek ki sehova, btw
Go Back To Magyar Topic List
Prev11361371381391405001Next
Closed New Topic New Poll