d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1136137138139140257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Oct 2 2010 04:16am
valaki feltudna húzni hc-ba ?
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Oct 2 2010 04:49am
valakinek nincs 1 ravenclaw- ja kölcsönbe ? csak 15-20 ig kellene ,hc ba

This post was edited by Xrd on Oct 2 2010 04:49am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 4 2010 10:24am
Valaki nem érne rá, egy Gyors NL Classic Húzásra? :rolleyes:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 10:30am
Quote (Fezmin @ Oct 4 2010 06:24pm)
Valaki nem érne rá, egy Gyors NL ClassicHúzásra?  :rolleyes:


Ha találsz valakit aki húzna téged, tudok adni egy sorcot ami alkalmas rá.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Oct 4 2010 10:32am
Quote (Fezmin @ 4 Oct 2010 18:24)
Valaki nem érne rá, egy Gyors NL ClassicHúzásra?  :rolleyes:


én tudnálak. van elv nl classic sorcom ami jo rusher.
donolsz? :D
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2010 10:37am
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 05:30pm)
Ha találsz valakit aki húzna téged, tudok adni egy sorcot ami alkalmas rá.


én szívesen segítek frí
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Oct 4 2010 10:37am
Quote (RedBlueDevils @ 4 Oct 2010 18:32)
én tudnálak. van elv nl classic sorcom ami jo rusher.
donolsz? :D


baszdmeg...
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Oct 4 2010 10:40am
Quote (Vismajor @ Oct 4 2010 06:37pm)
én szívesen segítek frí


küldtem üzit.

Quote (Handryx @ Oct 4 2010 06:41pm)
Szex-szagot érzek.


rosszul érzed

This post was edited by LindaPpP on Oct 4 2010 10:42am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 4 2010 10:41am
Quote (LindaPpP @ Oct 4 2010 04:40pm)
küldtem üzit.


Szex-szagot érzek.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Oct 4 2010 10:53am
Quote (LindaPpP @ 4 Oct 2010 18:30)
Ha találsz valakit aki húzna téged, tudok adni egy sorcot ami alkalmas rá.


Quote (Vismajor @ 4 Oct 2010 18:37)
én szívesen segítek frí


thx srácok! :love:

pm ha készen áll a dolog. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136137138139140257Next
Closed New Topic New Poll