d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11361371381391401650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 4 2009 10:09am
killing floort és a grace c. filmeket latta valaki?
érdemes meknézni?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 4 2009 10:10am
Quote (lacketto @ Fri, Sep 4 2009, 05:09pm)
killing floort és a grace c. filmeket latta valaki?
érdemes meknézni?


a killing floor az nem egy játék? :)
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 4 2009 10:10am
transformers 2
1-et még nem láttam de a 2 tetszett
Member
Posts: 12,261
Joined: Sep 11 2006
Gold: 1,111.11
Sep 4 2009 10:11am
Quote (dunaicapa @ Mon, Aug 31 2009, 08:26pm)
mondjatok jo scifit


battlestar galactika
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Sep 4 2009 10:12am
Quote (sunnymarcell @ Fri, 4 Sep 2009, 16:06)
most komolyan

mi a bajod a join datemmel? te meg 07es random vagy ennyi erővel


Nem a join date-el van a baj te faszarc, hanem azzal hogy közöd nincs semmihez kb, nem ismersz senkit sem, mégis nyomod itt a "velknoú pléjert", a kibaszott 1337 5k1lleddel. Olyanokat noobozol le akikről közöd nincs ki, olyanokat randomozol akit ponthogy nem csak itt ismernek, mint a "hunsub retardja" (pl téged....).
Ha valamit nem tudsz, kussolj bazdmeg. De legalább ne a normális topicokat basszad el a "this", és hasonló moslék spamoddal.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 4 2009 10:14am
Quote (dunaicapa @ Mon, Aug 31 2009, 07:26pm)
mondjatok jo scifit


stargate
startrek
bsg
andromeda
farscape
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 4 2009 10:14am
Quote (sunnymarcell @ Fri, 4 Sep 2009, 17:10)
a killing floor az nem egy játék? :)


Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
Sep 4 2009 10:19am
Quote (beni @ Fri, Sep 4 2009, 04:03pm)
mégis mi volt jó az underworld 3-ban?


UW 3 az tényleg gyengécske lett ... az 1+ a 2 azok viszont jók lettek

This post was edited by baxy016 on Sep 4 2009 10:20am
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Sep 4 2009 10:20am
Quote (lacketto @ Fri, Sep 4 2009, 05:14pm)
http://www.moviesonline.ca/movie-gallery/albums/userpics//poster_the-killing-floor.jpg


jó filmnek néz ki :) én nem nézném meg, nem szeretem a horrorokat

szerintem ez az este pont jó hogy megnézd :) sötét van, esett az eső, megvan a feeling
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Sep 4 2009 11:21am
Quote (sunnymarcell @ Fri, 4 Sep 2009, 17:20)
jó filmnek néz ki :) én nem nézném meg, nem szeretem a horrorokat

szerintem ez az este pont jó hogy megnézd :) sötét van, esett az eső, megvan a feeling


aha, kurvajo vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev11361371381391401650Next
Add Reply New Topic New Poll