Quote (beni @ Tue, 13 Jan 2009, 13:44)
Kell a +1 nem kell itt mellébeszélned...
Quote (vtibor @ Tue, 13 Jan 2009, 14:00)
nemtom de enis dugnam beni eppugy mint te
OFC, unlimited patront kapna ^^ bármikor, bárhol. :9
Quote (Inakwo @ Tue, 13 Jan 2009, 14:24)
az utsó meg már kényszerből vigyorog mint a tejbe tök

btw