Quote (sylke @ 3 Aug 2012 21:04)
bajclonak: nem lesz mopom szeptemberben mer sulit kell befizetnem :c
Nekem meg októberben jön diákhitel, hogy fizessek sulit, plusz még eldöntöm, akarok-e egy olyan wowwal játszani, amiben több olyan változás van, ami nem tetszik, mint ami igen.