Quote (Jancsipapa @ 4 May 2016 17:32)
hogy ment a matek? eléggé rámentek most a bizonyításokra
90%+ biztos de inkább 95%+
az első feladatban nem tudtam mi az a abszolút átlagos eltérés, szóval az -2 pont de inkább 3
a többi az megvolt maxpontra, esetleg ilyen kis szösszenetekért vonhatlak le 1-1 pontot mert nem 100%ig tökéletes a bizonyítás
Quote (anyd @ 4 May 2016 17:08)
valami értelmessel is foglalkozhatnál :D
most még biztos hogy nem, hétvégétől elkezdek kémiázni is, abból jó lenne egy 80-85%+
This post was edited by MarcusD on May 4 2016 12:26pm