d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Politika Topic
Prev1136713681369137013711468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 06:45am
mr minimálbér
kalauz
38 éves
23 éves
semmirekellő tanár

Nem semmi retorika. B)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2022 06:47am
Quote (-joey- @ 20 Jun 2022 13:48)
https://www.ryanair.com/hu/hu/lp/travel-updates/articles/hungarian-tax

These claims in Magyar Nemzet are false and clearly invented. Less than 3% of Ryanair passengers due to travel after 1 July have taken up the option to cancel their flight and receive a full refund. These seats will now be reoffered for sale to Hungarian families.
The balance of over 97% have chosen to pay Minister Nagy’s bogus and idiotic “excess profits tax” on loss making airlines which will make air travel to/from Hungary more expensive for thousands of Hungarian families who depend on low fare air travel to visit friends and families who are working all over Europe.
Minister Nagy should now apologise to Hungarian families who will pay higher fares because of his idiotic tax grab.


:thumbsup:



10/10
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:48am
Quote (-joey- @ Jun 20 2022 02:45pm)
mr minimálbér
kalauz
38 éves
23 éves
semmirekellő tanár

Nem semmi retorika. B)


látom szeretnéd folytatni úgyhogy tessék:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=95480723&f=129
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 06:50am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:48pm)
látom szeretnéd folytatni úgyhogy tessék:

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=95480723&f=129


Az a te topicod, én elvagyok itt is.
Viszont, te nyugodtan irkálj oda, amikor úgy érzed, hogy ki kell adni magadból a napi frusztrációt, és akkor rendben leszünk. :)
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 20 2022 06:54am
Quote (Senee @ Jun 20 2022 02:40pm)
Meg az oroszok a kievan rust, meg a törökök az oszmán birodalmat, meg az örmények a nagorno-karabakh, meg a kínaiak taiwant meg a faszomok a faszomat etcetcetc.

"DE AZ A MIENK VÓT ÁRPÁD, NEM EZÉRT HULLAJTOTTA VÉRÉT!"

A kiegyezés után minden kisebbséget magyarizáltunk, magyar nevek kellettek, magyarul tanultak (vagy/és németül) és sokszor ezt nem békésen értük el, hogy ebbe beletörődjenek. Erre egy szerb elnyomott lelőtte ferdinándot, erre természetesen mégnagyobb retorziókat basztunk rájuk, aztán a végén megszoptuk a faszt. Not to mention mikor a háború után a románokat is betaláltuk aztán ott is erősen visszanyalt a fagyi és ott is a nagyhatalmak mondták a románoknak, hogy azért Sopronig nem kéne menni.

Ha mindenkinek a "trianonjára" még várunk, hogy visszaszerezze akkor az egész történelmünket végigkísérő háborúk soha a büdös kurva életben nem fognak megszűnni.


Nem mellesleg akkor pl. ha a besenyők nincsenek kiirtva bizánc által a gecibe (csak kis részük maradt meg és olvadt be a magyarok közé) akkor most ők is mint nép követelnék a saját trianonjaikat. Ergo az csinálja jól aki kiirtja az egész leigázott népet a büdös picsába mert akkor nem lesz ki visszaköveteljen bármit is. Vagy talán nem kéne rabolni-fosztogatni (hódítani) és mindenki maradhatott volna a picsáján csipkebogyót szedegetni Szibériában. De nyilván akkor az nem volt opicó. Csak akkor ne tegyünk úgy mintha európa végigkúrása, fosztogatása az olyan hősies cselekedet lett volna.


De mindegy is, csak holnap indítjuk a felülvizsgálatokat és most van egy csomó időm, hogy kurvára felesleges dolgokon gondolkodjak. De inkább rendelek valami kaját aztán nézek egy videót mert ma meg még nem ettem semmit! xD

Na viszontlátásra


jóétvágyat károj

Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:41pm)
ma sem én kezdtem mr minimalber

sot, neked se en ugattam be megint

de megertem hogy a logika meg az olvasas az nem az erosseged ugyhogy nem haragszom


nehéz lehet az élet blaha aluljárós mentalitással
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 06:55am
Quote (-joey- @ Jun 20 2022 02:50pm)
Az a te topicod, én elvagyok itt is.
Viszont, te nyugodtan irkálj oda, amikor úgy érzed, hogy ki kell adni magadból a napi frusztrációt, és akkor rendben leszünk. :)


aha, tehat konkretan azt szeretnéd hogy az "ertelmes" topicok legyenek telefosva a te és a talpnyaloid vergödeseivel. latszik hogy ki itt az aki tenylegesen frusztralt, mondjuk en nem is szoktam órákat vergődni facebook kommentekben mint egyesek :)

varj megkimellek attól hogy írnod kelljen: "Rendben. :)"

Quote (bamboo @ Jun 20 2022 02:54pm)
nehéz lehet az élet blaha aluljárós mentalitással


őőő, egyáltalán nem nehéz, sőt

Quote (bamboo @ Jun 16 2022 03:06pm)
300-500, egyre kilatastalanabb az elet ebben az istenverte orszagban
nemsoka felakasztom magam


ironikus

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Jun 20 2022 06:57am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jun 20 2022 07:05am
Quote (Senee @ 20 Jun 2022 14:40)
Meg az oroszok a kievan rust, meg a törökök az oszmán birodalmat, meg az örmények a nagorno-karabakh, meg a kínaiak taiwant meg a faszomok a faszomat etcetcetc.

"DE AZ A MIENK VÓT ÁRPÁD, NEM EZÉRT HULLAJTOTTA VÉRÉT!"

A kiegyezés után minden kisebbséget magyarizáltunk, magyar nevek kellettek, magyarul tanultak (vagy/és németül) és sokszor ezt nem békésen értük el, hogy ebbe beletörődjenek. Erre egy szerb elnyomott lelőtte ferdinándot, erre természetesen mégnagyobb retorziókat basztunk rájuk, aztán a végén megszoptuk a faszt. Not to mention mikor a háború után a románokat is betaláltuk aztán ott is erősen visszanyalt a fagyi és ott is a nagyhatalmak mondták a románoknak, hogy azért Sopronig nem kéne menni.

Ha mindenkinek a "trianonjára" még várunk, hogy visszaszerezze akkor az egész történelmünket végigkísérő háborúk soha a büdös kurva életben nem fognak megszűnni.


Nem mellesleg akkor pl. ha a besenyők nincsenek kiirtva bizánc által a gecibe (csak kis részük maradt meg és olvadt be a magyarok közé) akkor most ők is mint nép követelnék a saját trianonjaikat. Ergo az csinálja jól aki kiirtja az egész leigázott népet a büdös picsába mert akkor nem lesz ki visszaköveteljen bármit is. Vagy talán nem kéne rabolni-fosztogatni (hódítani) és mindenki maradhatott volna a picsáján csipkebogyót szedegetni Szibériában. De nyilván akkor az nem volt opicó. Csak akkor ne tegyünk úgy mintha európa végigkúrása, fosztogatása az olyan hősies cselekedet lett volna.


De mindegy is, csak holnap indítjuk a felülvizsgálatokat és most van egy csomó időm, hogy kurvára felesleges dolgokon gondolkodjak. De inkább rendelek valami kaját aztán nézek egy videót mert ma meg még nem ettem semmit! xD

Na viszontlátásra



Szexbaba kontent when
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jun 20 2022 07:06am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ Jun 20 2022 02:55pm)
aha, tehat konkretan azt szeretnéd hogy az "ertelmes" topicok legyenek telefosva a te és a talpnyaloid vergödeseivel. latszik hogy ki itt az aki tenylegesen frusztralt, mondjuk en nem is szoktam órákat vergődni facebook kommentekben mint egyesek :)

varj megkimellek attól hogy írnod kelljen: "Rendben. :)"


Kezdjük ott, hogy én egy Ryanair közleményt osztottam meg, aztán refresh után azt látom, hogy te habzó szájjal kallerezel, aztán minden postra ugrasz, mint egy hisztis picsa.

Pár dolgot azért tegyük most tisztába:
1) Nekem nem kell azért kellemetlenül éreznem magam, mert te egy idegbeteg fasz vagy.
2) Ignorálnom sem kell a posztjaidat, azért mert egy idegbeteg fasz vagy. Bármikor hozzád fogok szólni, ha kedvem tartja.
3) A személyeskedésedet magasról leszarom, mivel értékesebb embernek tartom magam tőled. Szóval ezeket a kaller, 38 éves meg egyéb postokat egész nyugodtan megspórolhatod, ha azt hiszed, hogy ez nekem kellemetlen. Illetve tőlem írhatod nyugodtan, reggeltől-estig, lásd 1. pont.

Szerintem tanulj meg viselkedni, vagy ha ennyire nem bírod elviselni, hogy hozzád szólnak, akkor rakj postblockert az emberekre.

This post was edited by -joey- on Jun 20 2022 07:08am
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Jun 20 2022 07:07am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 20 2022 03:05pm)
Szexbaba kontent when


most történelemtudásra való flexelés a program épp
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 20 2022 07:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Jun 20 2022 03:05pm)
Szexbaba kontent when


^kérdezi a fontos kérdéseket
Go Back To Magyar Topic List
Prev1136713681369137013711468Next
Add Reply New Topic New Poll